Krepšelis tuščias
Pirkti

Straipsniai

Norite, kad vaikščiojant šuo būtų paklusnus?

Ar jūsų šuo tempia jus vaikščiojant ir neateina pakviestas? Ar norėtumėte išmokyti savo šunį elgtis kitaip?

Ką daryti apsinuodijus augintiniui?

Apsinuodijimas yra viena iš dažniausių ir pavojingiausių situacijų, su kuriomis gali susidurti augintinių savininkai. Augintiniai gali netyčia ar smalsumo dėka suvalgyti, įkvėpti ar paliesti daugybę toksiškų medžiagų, kurios gali sukelti rimtų sveikatos problemų ar net mirtį. Tai tokios medžiagos kaip augalai, maistas, vaistai, chemikalai, kiti gyvūnai ir kt. Kaip elgtis tokioje situacijoje ir kai

Kaip pasirinkti tinkamą dantų pastą?

Rinkoje esančių dantų pastų įvairovė gali sukelti painiavą ir sunkumų, kai norime pasirinkti tinkamą produktą savo dantų higienai palaikyti.

5 priežastys, kodėl man reikalingas HD televizorius

Mėgstate namuose rengti filmų peržiūras ar stebėti pasaulinio garso žvaigždžių pasirodymus? HD (angl. High Definition) – tai aukštos raiškos vaizdo formatas.

Kaip nesuklysti renkantis ėdalą šuniui?

Lepiname savo keturkojus ir ėdalą jiems renkame atsakingai, tiesa? Visgi norai geri, tačiau realybėje neretai tą padaryti kiek sudėtinga, mat pasirinkimas rinkoje itin platus. Daugeliui kyla klausimas, koks maistas geriausiais, kaip išsirinkti? Štai keli patarimai, kaip teisingai pasirinkti pašarą savo šuniui.

Ką daryti jei katė labai šeriasi? Priežastis gali būti netinkamas maistas

Kačių šėrimasis yra normali jų gyvenimo ciklo dalis, kuri gali pasireikšti bet kuriuo metu. Natūraliai katės šeriasi rudenį ir pavasarį, katės amžius taip pat gali turėti įtakos stipresniam kailio metimui. Tačiau jei jūsų katė pernelyg daug šeriasi, tai gali būti įspėjimas apie katės sveikatos problemas: vitaminų trūkumą, stresą, hormonų disbalansą, alergijas ar netgi netinkamą mitybą.

Šunų maistas - į kuriuos kriterijus svarbu atsižvelgti dėl maisto kokybės?

Pastaraisiais metais naminių gyvūnėlių augintojai vis labiau supranta, kuo maitina savo šunis. Tačiau naudojant visas skirtingas šunų maisto formules ir prekės ženklus, gali būti sunku išsiaiškinti, kas iš tikrųjų daro šunų maistą maistingą ir subalansuotą.

Sausas maistas augintiniams: kokie jo galimi trūkumai?

Naminių gyvūnėlių ėdalo pasirinkimai dažnai yra nulemti šeimininkų susikurto biudžeto. Žinoma - sausas maistas yra daug labiau priimtinesnis variantas kainos atžvilgiu. Ką reikia žinoti apie šią maisto rūšį? Kokius trūkumus galima išskirti ir ar jų tikrai neįmanoma paversti privalumais? 

Pagrindinė sauso šunų maisto klasifikacija

Sausas šunų maistas pasižymi subalansuota sudėtimi, į kurią įeina visos šuns organizmui būtinos medžiagos.

Lietuvoje uždrausta butuose laikyti kovinius šunis

Nesenai Lietuvos seimas priėmė įstatymą, kad butuose draudžiama laikyti kovinių veislių šunis ir jų mišrūnus.

Tinkamas skanėstų naudojimas dresūroje

Pateiksime jums keletą klausimų ir atsakymų, susijusių su skanėstų naudojimu šuns dresūros metu.

Šuo lėktuve

Artėjant vasaros sezonui, visi ruošiasi atostogoms ir kažkur keliauja ne tik visa šeima, bet ir kartu pasiima savo augintinius.

Šunų kastravimas

Į šunų kastravimą, konkrečiau kalių, pirmiausia reikia žiūrėti kaip į rimtų susirgimų profilaktinį metodą.

Vyresnių šunų priežiūra

Sendamas jūsų šuo tampa kiek lėtesnis, bet tai nereiškia, kad kuo vyresnis gyvūnas, tuo mažiau malonumo jis teikia.

Būtiniausia šuns amunicija: antkaklis, pavadėlis, petnešos. Kaip išsirinkti?

Prekių augintiniams specialistai parengė naudingų patarimų gidą šunų šeimininkams, kuris padės tinkamai parinkti savo augintiniui antkaklį, pavadėlį ir petnešas.

Keli kriterijai renkant skanėstus savo augintiniui

Skanėstai tinka ne tik pamaloninti augintinį, patenkinti jo poreikį graužti ar paskatinti jį už tinkamai atliktą komandą – jie gali būti ir papildomas vitaminų bei mineralinių medžiagų šaltinis.

Drabužiai šunims: mada ar būtinybė?

Jau tapo įprasta, gatvėse matyti ne tik pasipuošusius žmones, bet papuoštus jų augintinius. Kas tai? Mada ar būtinybė?

Šukavimo pagrindai

Šukavimas yra skirtas ne vien tam, kad jūsų šuo atrodytų gerai. Reguliarus šukavimas padeda pašalinti negyvus plaukus, palaiko kailio ir odos sveikatą.

Taisyklinga šunų dantų ir nagų priežiūra

Jei norite, kad jūsų augintinio dantys būtų sveiki, juos turite kruopščiai valyti su specialiu dantų šepetėliu. Dantų valymas susideda iš eilės įprastų elementų, kuriuos lengva įsiminti. Yra daug įvairių dantų valymo metodų, kurie tarpusavyje skiriasi judesiais, jų seka ir dantų paviršių valymo tvarka.

Skaiva

Skaiva Jasevičiūtė su bendramintėmis įkūrė asociaciją „Už laimingus šunis“

Geriems darbams daryti nėra netinkamo laiko. Todėl visai nenuostabu, kad vestuvių rūpesčiais gyvenanti ir laisvas minutes skaičiuojanti populiari radijo laidų vedėja, taksų veislyno „Marselio kompanija“ šeimininkė Skaiva Jasevičiūtė spėjo su bendramintėmis įsteigti asociaciją „Už laimingus šunis“, kuri skatins atsakingą šunų auginimą.

Maistas šunims Eukanuba

Maistas šunims Eukanuba – puikus pasirinkimas

Šunų maistas Eukanuba – subalansuotas ir natūralus, praturtintas visais šuniui reikalingais vitaminais ir mineralais, kurie yra būtini sveikiems dantims, stipriems kaulams, regėjimui, odai ir gerai nuotaikai palaikyti. Visgi, net ir kokybišką maistą reikia mokėti parinkti.

Kokybiškas ėdalas - kertinis, geros sveikatos, akmuo.

Kokias klaidas darome maitindami gyvūnus?

Gyvūnų maistas - vienas svarbiausių faktorių, lemiančių jūsų šuns ar katės sveikatą ir gerą savijautą. Deja, mes patys savo mityboje darome begalę klaidų, kurias dažnai „perduodame“ ir gyvūnams. Skirtumas tik tas, kad katytė negali pasakyti, kas jai negerai, o tai paaiškėja tik tada, kai augintinis sunegaluoja. Taigi, kokias klaidas dažniausiai darome maitindami savo augintinius?

Royal Canin Life linija

Royal Canin: pirmiausia šuns poreikiai

Naminių gyvūnų maisto gamybos įmonė „Royal Canin“, kurią įkūrė veterinaras, daugiausiai dėmesio skiria sveikai ir subalansuotai mitybai, kuri yra kiekvieno gyvo padaro Žemėje gerovės pamatas. Šis maistas gyvūnams pasižymi kruopščiai subalansuota maistinių medžiagų harmonija, natūraliais ir itin kruopščiai atrinktais komponentais.

Palutės šunims - patogu ir higieniška.

Į pagalbą geriausiems žmonių draugams: palos šunims

Nusprendus įsigyti keturkojį draugą, reikia nepamiršti, kad pūkuotas augintinis yra ne tik mielas žaisliukas ir smagi pramoga, bet ir atsakomybė bei papildomi rūpesčiai. Vienas jų – tuštinimasis netinkamoje vietoje. Su kačiukais paprasčiau, jiems reikia nupirkti specialią dėžutę, kraiko ir pora kartų parodyti, kur reikia atlikti savo gamtinius reikalus.

Kaip surasti dingusį augintinį? Socialiniai tinklai - galingas ginklas.

Kaip surasti dingusį augintinį?

Dingo augintinis? Esate ne pirmas ir ne paskutinis, kuriam nepasisekė. Auginantiems šunis, kates, triušiukus ar jūrų kiaulytes pasitaiko situacijų, kad augintinis pradingsta. Tikriausiai nereikia nė priminti, kad nuo augintinio dingimo apsaugo tinkamai parinkti pavadėliai ir antkakliai, laiku uždarytos durys ar tvirta tvora aptvertas kiemas.

Rekomenduojama kasdien tikrinti šuns kailį ir radus erkių kuo - greičiau jas pašalinti.

Šiuolaikinės augintinių apsaugos nuo erkių priemonės

Erkių Lietuvoje statistiškai vis daugėja, o sniegui nutirpus anksčiau, jų iš lauko jau parsineša kiekvienas šuo ar katė. Kaip atpažinti erkių sukeliamas ligas ir nuo jų apsaugoti savo keturkojus – tokią dilemą šiandien sprendžia šeimininkai.

Dovanų šuniukui, niekada nebus per daug.

Top 3 dovanos tavo augintiniui

Dovanas mėgsta visi, gyvūnai irgi. Juk dovanos yra ypatingo dėmesio išraiška. Tad švenčių metu nepamirškite ir savo mažųjų šeimos narių, keturkojų augintinių. Ir visai nesvarbu kokia tai būtų šventė – Velykos, Joninės, Kalėdos ar šuns gimtadienis. O jei sutrikote ir nesugalvojate ką gi galima padovanoti šuniui, pateiksime keletą paprastų dovanų idėjų.

Šuns dantų priežiūra - viena iš šeimininko pareigų.

Šuns dantų priežiūra

Norint, kad šuo būtų sveikas ir aktyvus reikia įdėti nemažai pastangų: maitinti subalansuotų šunų maistu, reguliariai tikrinti sveikatą pas specialistus, aktyviai leisti laiką. Ir nepamiršti dantų priežiūros!

Mityba - labai svarbi šuniuko priežiūroje.

Šunų mityba

Maitinant augintinį šeimininkas turėtų atsižvelgti į tai, kad mažylis gautų visas jam reikalingas medžiagas (baltymus, riebalus, angliavandenius ir kt.), vitaminų ir mineralų. Yra 4 pagrindinės maisto grupės: mėsa ir žuvis, pieno produktai ir kiaušiniai, varpiniai augalai ir daržovės, riebalai ir aliejai, kurie aprūpina organizmą maistingomis medžiagomis.

Maisto įtaka šunų kailiui ir odai - reikšminga.

Mitybos įtaka šunų kailiui ir odai

Daugelis specialistų tvirtina, kad gyvūno odos ir kailio būklė parodo apie jo sveikatą. Šuns kailiui neigiamą įtaką daro įvairūs fiziniai ir cheminiai faktoriai, medžiagų apykaitos ir hormonų sutrikimai, nesubalansuota mityba. Būtina teisingai parinkti maitinimosi racioną savo keturkojui, kadangi tai labai pagerina jo kailio būklę.

Renginys „Bigbank Match Show“

Vilniuje įvyko atsakingo šunų auginimo renginys

Vilniuje vyko penktus metus iš eilės organizuojamas renginys „Bigbank Match Show“, skirtas puoselėti šunų priežiūros kultūrą. Geras oras pritraukė gausų būrį dalyvių, kurie su savo augintiniais varžėsi įvairių talentų rungtyse, konsultavosi su šunų veislynais, kokį keturkojį draugą pasirinkti, stebėjo šunų dresūros mokyklų pasirodymus.

Šv. Pranciškaus diena 2014

Kaune paminėta Šv. Pranciškaus pasaulinė gyvūnų globos diena

Mišiomis, gyvūnų ir jų šeimininkų palaiminimu, iškilminga eisena aplink Santakos parką, gausybe gyvūnų pasirodymų, aktyviomis veiklomis suaugusiems ir vaikams bei koncertu tądien buvo paminėta Šv. Pranciškaus pasaulinė gyvūnų globos diena.

Šv. Pranciškaus diena 2013

Gyvūnų šeimininkai švęs pasaulinę gyvūnų globos dieną

Visi gyvūnų mylėtojai su šeimomis ir augintiniais yra kviečiami į iškilmingą eiseną su gyvūnais aplink Santakos parką. Parke visą dieną vyks gyvūnų pasirodymai. Bus galima pasikonsultuoti su gyvūnų globos, dresūros ir veterinarijos specialistais, įsigyti įvairių suvenyrų su gyvūnų atributika ir dirbinių iš gyvūnų vilnos, pasiklausyti muzikos.

Flexi pavadėliai

Flexi pavadėliai

Flexi pavadėliai - laisvė šuniui ir jo šeimininkui. Tai pagrindinis kompanijos principas ir siekis. Unikalus ir inovatyvus išradimas iš Vokietijos, pavergė milijonus žmonių - dabar šie automatiniai pavadėliai eksportuojami į daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje. Flexi pavadėliai - tai vokiškos kokybės standartas.

Šlapias šuo

Nuotraukų serija `Wet Dogs`

Prancūzų fotografė Sofie Gamand gyvena ir dirba Niujorke. Ypatinga dėmesį savo veikloje ji skiria šunų ir žmonių santykiams. Sophie sukūrė nuotraukų seriją pavadinimu `Wet Dogs`, kurioje bandė užfiksuoti šunų emocijas iš karto po maudynių.

Bjauriausias šuo pasaulyje

Bjauriausias šuo pasaulyje 2014

Kalifornijoje (JAV) įvyko bjauriausio pasaulyje šuns konkursas 2014. Šių metų konkurso nugalėtojas tapo dvejų metų šuo vardu Peanut. `Gražuolis` laimėjo 1500 JAV dolerių prizą. Šuo devynis mėnesius gyveno šunų prieglaudoje, kol surado mylinti šeimininką.

Šunų maistas `Pro Plan`

Šunų maistas `Pro Plan`

Šunų maistas `Pro Plan` yra gaminamas tarptautinės Nestlé Purina PetCare kompanijos. Įmonė mano, kad šėrimo programa turėtų būti skirta visam augintinio gyvenimo laikotarpiui ir jos pagrindinė užduotis - išlaikyti normalų gyvūno svorį.

Senam šuniui, kaip ir žmogui, reikalinga ypatinga priežiūra.

Kaip prižiūrėti senus šunis?

Vyresnio amžiaus šunims, kaip ir žmonėms, laikui bėgant atsiranda specialių poreikių, senstantis keturkojis reikalauja daugiau priežiūros ir atidumo. Žinodami, kaip reikia rūpintis šunimis senjorais, mes galime pagerinti savo augintinių gyvenimo kokybę ir buvimą kartu.

Kurį pasirinkti: ekonominės ar aukštesnės klasės ėdalą šunims?

Kurį pasirinkti: ekonominės ar aukštesnės klasės ėdalą šunims?

Apie šunų mitybos ypatumus, sauso ir šlapio ėdalo privalumus bei trūkumus gausu straipsnių tiek spaudoje, tiek ir internete. Dažnas šunų augintojas turi savo poziciją apie tai, kokiu ėdalu jis šeria savo keturkojį ir kodėl jo augintiniui toks ėdalas tinka labiausiai.

Šuns dresavimas - ne tik įdomus, bet ir reikalaujantis nemažai šeimininko pastangų.

Šunų dresavimas

Dažnai daugelis žmonių įsigyja šunį norėdami apsisaugoti, tada pagrindine komanda tampa `Fas!`. Kažkas susigraudina, pamatęs, kaip jo pudelis šoka `šunų valsą` ant užpakalinių kojų. Bet, jei, tikėti specialistais, negalima pamiršti pagrindinių komandų. Ir dar: išmokinę šunį `apsimesti mirusiu`, nereiškia, kad tai jau dresuotas šuo!