Krepšelis tuščias
Pirkti

Šunų priežiūra

Drabužėliai turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs.

Drabužiai šunims

Jau tapo įprasta, gatvėse matyti ne tik gražiai apsirengusius žmones, bet ir papuoštus jų augintinius. Kas tai? Mada ar būtinybė? Vieni sako, kad tai netikęs paprotys, nes ne drabužiai nulemia šuns grožį, kiti sako, kad tai kasdienybės paįvairinimas. Kaip rengiasi žmonės, taip ir augintiniams reikia drabužių, kad išsiskirtų iš kitų.

Maudyti šunį - būtina.

Šuns maudynės

Veterinarai pataria suaugusį šunį maudyti vieną - du kartus per metus. Kruopštus sausas valymas, šepečiu iššukuojant kailį, užtikrina pageidaujamą švarą ir padeda išvengti įprastų maudynių. Tačiau kai kuriais atvejais maudynės būtinos. Šuo gali išsivolioti purve, nuo jo gali sklisti nemalonus kvapas.

Senam šuniui, kaip ir žmogui, reikalinga ypatinga priežiūra.

Kaip prižiūrėti senus šunis?

Vyresnio amžiaus šunims, kaip ir žmonėms, laikui bėgant atsiranda specialių poreikių, senstantis keturkojis reikalauja daugiau priežiūros ir atidumo. Žinodami, kaip reikia rūpintis šunimis senjorais, mes galime pagerinti savo augintinių gyvenimo kokybę ir buvimą kartu.

Svarbu įsigyti pagrindinius reikmenys šuns priežiūrai. Ne tokius reikalingus nupirksite vėliau.

Šuns reikmenys. Nuo antkaklio iki kaspinų

Prieš įsigyjant augintinį, reikėtų sužinoti, ko jam dar reikės be jūsų meilės ir šilumos. Svarbiausi daiktai, kuriuos privalo turėti kiekvienas šeimininkas, labai paprasti.

Specialūs kaulai padės dantų priežiūroje.

Dantų priežiūra

Dantų valymas susideda iš eilės įprastų elementų, kuriuos lengva įsiminti. Yra daug įvairių dantų valymo metodų, kurie tarpusavyje skiriasi judesiais, jų seka ir dantų paviršių valymo tvarka. Standartinė dantų valymo metodika - tai paprasti judesiai šepetėliu, kurie nuvalo įvairius dantų paviršius.

Ausys - daugelio veislių šunų silpnoji vieta.

Šuns ausų priežiūra

Kiekvienas šeimininkas trokšta, kad jo augintinis ne tik jaustųsi gerai, bet ir atrodytų sveikas bei gražus. Norint tai pasiekti, reikia įdėti nemažai pastangų ir atlikti įvairias higienos procedūras, tokias kaip šunelio maudymas, jo nagų priežiūra. Tačiau nemažiau svarbus yra šuns ausų valymas.

Yra daugybė šampūnų, kurie skirti skirtingų tipų kailiui ir įvairioms šunų veislėms.

Kaip išrinkti tinkamą šampūną savo šuniui

Šiandieną yra gausybė šampūnų, skirtų gyvūnams. Tačiau jų kainos nemažos, kai kurių firmų šampūnai kainuoja net brangiau, nei žmonių. Šunų šampūnų sudėtyje yra augalinių ekstraktų, vitaminų ir aliejų. Tai gana brangūs ingredientai, bet jie būtini, nes šuniukų oda yra labai jautri.

Automobilis - pavojaus zona.

Šuo automobilyje šiltuoju metų laiku

Niekada nepalikite šuns automobilyje per vasaros karščius! Šiame straipsnyje jūs sužinosite, kodėl niekada negalima nusižengti šiai taisyklei.

Žaislai visapusiškai lavina šuniuką.

Žaislai šunims

Ne paslaptis, kad vaikai dievina žaislus. Jie yra mentaliteto, emocijų ir psichologinio vystymosi priemonė. Tokias pat funkcijas atlieka žaislai ir šunims.

Taisyklinga šunų dantų ir nagų priežiūra

Jei norite, kad jūsų augintinio dantys būtų sveiki, juos turite kruopščiai valyti su specialiu dantų šepetėliu. Dantų valymas susideda iš eilės įprastų elementų, kuriuos lengva įsiminti. Yra daug įvairių dantų valymo metodų, kurie tarpusavyje skiriasi judesiais, jų seka ir dantų paviršių valymo tvarka.

Antsnukis reikalingas ne tik agresyviam šuniui.

Antsnukis šuniui

Šunys nemėgsta antsnukių, tačiau juos privalo nešioti visų veislių šunys. Dėl šuns elgesio niekas negali būti garantuotas, todėl tik antsnukio pagalba galima užtikrinti saugumą aplinkiniams. Iš tiesų, parinkti šuniui antsnukį nėra sudėtinga, tačiau reikia žinoti, kokių rūšių jie būna, kokiam tikslui naudojami ir t.t.

Teisinga šuns priežiūra - raktas į augintinio sveikatą.

Šunų priežiūra ir auginimas

Daugelis mano, kad šunį laikyti labai paprasta. Užtenka jį pašerti, pavedžioti, jei reikia išmaudyti, ir šuo bus patenkintas. Tačiau šuns priežiūra toli gražu ne tik gražios išvaizdos palaikymas.

Pasivaikščiojimas su šuniuku naudingas ne tik augintiniui, bet ir šeimininkui.

Pasivaikščiojimas su šuniuku

Pradėjote aktyviai vaikščioti su savo šuneliu ir jau spėjote nusistatyti sau tinkamą režimą. Vietos aplink namą jau ištyrinėtos, šuniukas šiek tiek sustiprėjo ir apsiprato vaikščioti gatvėje, taigi pats laikas prailginti pasivaikščiojimų laiką ir maršrutus. Bet kaip nepakenkti šiam pipirui?

Net ir namuose šuniukui gali grėsti pavojus!

Pavojai, tykantys šuns namie

Įsigydami šuniuką, žmonės turėtų žinoti, kad perka ne žaisliuką, o gyvą padarėlį, kuriuo reikės rūpintis. Naujuose namuose šunelio laukia ne tik gražus gyvenimas, bet ir daug pavojų.

Geri voljerai šunims - atlieka ne tik savo pagrindines funkcijas, bet ir gali gražiai derėti prie aplinkos.

Voljerai šunims

Voljeras - tai aptvertas teritorijos sklypas arba specialiai pastatytas statinys šuniui laikyti. Juose dažniausiai laikomi tarnybiniai ir sarginiai šunys. Kiekvienam šuniui reikia parinkti voljerą, atsižvelgiant į jo dydį, taip pat į tai, kiek laiko jis voljere praleis.

Blogas šuns kvapas - nemalonus reiškinys aplinkiniams.

Blogas šuns kvapas

Pastebėjote, kad augintis pradėjo skleisti blogą kvapą. Šuns kvapas - natūralus reiškinys, tačiau kas, jei tai teikia nepatogumų? Mes pabandysime jums padėti. Šunys - gyvūnai neturintys prakaito liaukų, todėl kvapo šaltinis pas juos gali būti tik kailis.

Ar reikia šunims kirpti nagus

Ilgi nagai gali sukelti nedideles, bet bjaurias traumas: šunys užsikabina už akmens, slenksčio ir t.t. Gydymas nemalonus ir skausmingas.

Visi antkakliai šunims, turi savo paskirtį.

Antkakliai šunims

Antkaklis - būtinas šuns atributas. Tačiau pasirinkti ne taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Antkakliai šunims gali būti skirti ne tik kiekvienai veislių grupei, bet ir tam tikriems atvejams ar skirtingų tipų treniruotėms. Susigaudyti tokioje antkaklių įvairovėje nėra paprasta. Mes padėsime pasirinkti teisingai.

Rinkdamiesi šuniuką atkreipkite dėmesį į kailio priežiūros ypatumus.

Šuns kailio priežiūra

Beveik visas šuns kūnas padengtas kailiu (išskyrus nosies galiuką ir letenų pirštų pagalvėles). Kailis reguliuoja šilumą organizme ir apsaugo šunį nuo sušalimo arba perkaitimo. Riebalų liaukos gamina odos riebalus, kurie padengia šuns odą ir kailį.

Šunys kaip ir žmonės - sensta. Tam reikia pasiruošti.

Kiek gyvena šunys?

Šuo - mūsų artimas draugas, kurį mes pažįstame nuo vaikystės ir kurio kažkada neteksime. Deja, šunų gyvenimo trukmė yra trumpesnė nei žmonių. Gamta nesuteikė mūsų ištikimiems draugams ilgų gyvenimo metų pvz., kaip papūgoms, kurios gyvena apie 70 metų, vėžliams - iki 200 metų ar drambliams - daugelis jų pasiekia 60 metų.

Šukavimo pagrindai

Šukavimas yra skirtas ne vien tam, kad jūsų šuo atrodytų gerai. Reguliarus šukavimas padeda pašalinti negyvus plaukus, palaiko kailio ir odos sveikatą.

Flexi pavadėliai

Flexi pavadėliai

Flexi pavadėliai - laisvė šuniui ir jo šeimininkui. Tai pagrindinis kompanijos principas ir siekis. Unikalus ir inovatyvus išradimas iš Vokietijos, pavergė milijonus žmonių - dabar šie automatiniai pavadėliai eksportuojami į daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje. Flexi pavadėliai - tai vokiškos kokybės standartas.

Šuns dantų priežiūra - viena iš šeimininko pareigų.

Šuns dantų priežiūra

Norint, kad šuo būtų sveikas ir aktyvus reikia įdėti nemažai pastangų: maitinti subalansuotų šunų maistu, reguliariai tikrinti sveikatą pas specialistus, aktyviai leisti laiką. Ir nepamiršti dantų priežiūros!

Šuns guolis turi būti jaukus, šiltas ir komfortiškas.

Guoliai šunims

Guoliai šunims, kaip ir žmogui lova - ypatinga detalė. Kiekvienam svarbu turėti patogią vietą pailsėti.Prieš renkant guolį savo augintiniui, reikia surasti tinkamą vietą namuose, kur jis ilsėsis ir miegos. Rekomenduojama stebėti, kokią vietą šuo pats sau išsirinks. Svarbiausia, kad šuns vieta būtų jauki, šilta ir komfortiška.

Šunų letenų pagalvėlės labai atsparios, tačiau ir joms reikia priežiūros.

Kaip prižiūrėti šunų letenėles

Po pasivaikščiojimo, daugelis šunų nenoriai grįžta namo, nes žino, kad reikės atlikti nemalonią procedūrą - plautis letenas. Ši procedūra yra neišvengiama bet kokiu metų laiku. Tačiau ją galima šiek tiek sušvelninti. Jei jūsų šuo mažiukas, o jo letenėlės plaunate vonioje, patieskite guminį kilimėlį, kad jis joje neslidinėtų ir nebijotų pargriūti.

Palutės šunims - patogu ir higieniška.

Į pagalbą geriausiems žmonių draugams: palos šunims

Nusprendus įsigyti keturkojį draugą, reikia nepamiršti, kad pūkuotas augintinis yra ne tik mielas žaisliukas ir smagi pramoga, bet ir atsakomybė bei papildomi rūpesčiai. Vienas jų – tuštinimasis netinkamoje vietoje. Su kačiukais paprasčiau, jiems reikia nupirkti specialią dėžutę, kraiko ir pora kartų parodyti, kur reikia atlikti savo gamtinius reikalus.

Būtiniausia šuns amunicija: antkaklis, pavadėlis, petnešos. Kaip išsirinkti?

Prekių augintiniams specialistai parengė naudingų patarimų gidą šunų šeimininkams, kuris padės tinkamai parinkti savo augintiniui antkaklį, pavadėlį ir petnešas.

Šunų kastravimas

Į šunų kastravimą, konkrečiau kalių, pirmiausia reikia žiūrėti kaip į rimtų susirgimų profilaktinį metodą.