Šunų mityba

Skanėstai tinka ne tik pamaloninti augintinį, patenkinti jo poreikį graužti ar paskatinti jį už tinkamai atliktą komandą – jie gali būti ir papildomas vitaminų bei mineralinių medžiagų šaltinis.
Maistas šunims Eukanuba
Šunų maistas Eukanuba – subalansuotas ir natūralus, praturtintas visais šuniui reikalingais vitaminais ir mineralais, kurie yra būtini sveikiems dantims, stipriems kaulams, regėjimui, odai ir gerai nuotaikai palaikyti. Visgi, net ir kokybišką maistą reikia mokėti parinkti.
Kokias klaidas darome maitindami gyvūnus
Gyvūnų maistas - vienas svarbiausių faktorių, lemiančių jūsų šuns ar katės sveikatą ir gerą savijautą. Deja, mes patys savo mityboje darome begalę klaidų, kurias dažnai „perduodame“ ir gyvūnams. Skirtumas tik tas, kad katytė negali pasakyti, kas jai negerai, o tai paaiškėja tik tada, kai augintinis sunegaluoja. Taigi, kokias klaidas dažniausiai darome maitindami savo augintinius?
Royal Canin Life linija
Naminių gyvūnų maisto gamybos įmonė „Royal Canin“, kurią įkūrė veterinaras, daugiausiai dėmesio skiria sveikai ir subalansuotai mitybai, kuri yra kiekvieno gyvo padaro Žemėje gerovės pamatas. Šis maistas gyvūnams pasižymi kruopščiai subalansuota maistinių medžiagų harmonija, natūraliais ir itin kruopščiai atrinktais komponentais.
Šunų mityba
2015 m. kovo 1 d. Šunų mityba
Maitinant augintinį šeimininkas turėtų atsižvelgti į tai, kad mažylis gautų visas jam reikalingas medžiagas (baltymus, riebalus, angliavandenius ir kt.), vitaminų ir mineralų. Yra 4 pagrindinės maisto grupės: mėsa ir žuvis, pieno produktai ir kiaušiniai, varpiniai augalai ir daržovės, riebalai ir aliejai, kurie aprūpina organizmą maistingomis medžiagomis.
Maisto įtaka šunų kailiui ir odai
2014 m. lapkričio 28 d. Mitybos įtaka šunų kailiui ir odai
Daugelis specialistų tvirtina, kad gyvūno odos ir kailio būklė parodo apie jo sveikatą. Šuns kailiui neigiamą įtaką daro įvairūs fiziniai ir cheminiai faktoriai, medžiagų apykaitos ir hormonų sutrikimai, nesubalansuota mityba. Būtina teisingai parinkti maitinimosi racioną savo keturkojui, kadangi tai labai pagerina jo kailio būklę.
Šunų maistas "Pro Plan"
2014 m. rugpjūčio 8 d. Šunų maistas "Pro Plan"
Šunų maistas "Pro Plan" yra gaminamas tarptautinės Nestlé Purina PetCare kompanijos. Įmonė mano, kad šėrimo programa turėtų būti skirta visam augintinio gyvenimo laikotarpiui ir jos pagrindinė užduotis - išlaikyti normalų gyvūno svorį.
Kurį pasirinkti: ekonominės ar aukštesnės klasės ėdalą šunims?
Apie šunų mitybos ypatumus, sauso ir šlapio ėdalo privalumus bei trūkumus gausu straipsnių tiek spaudoje, tiek ir internete. Dažnas šunų augintojas turi savo poziciją apie tai, kokiu ėdalu jis šeria savo keturkojį ir kodėl jo augintiniui toks ėdalas tinka labiausiai.
Ar duoti šuniui kaulų
2013 m. lapkričio 4 d. Ar reikia duoti šunims kaulų
Mityba - vienas iš svarbiausių dalykų, ne tik žmonių, bet ir šunų gyvenime. Turbūt visi iš vaikystės prisimena paveikslėlius, kuriuose vaizduojamas šuniukas su kaulu dantyse. Bet ar visi žino kam iš tiesų reikalingi kaulai šunims? Daugelis šunų veisėjų mano, kad šunims reikia duoti kaulų, kadangi taip jie pasigalanda savo dantis.
Skanėstai šunims
Visi šunų šeimininkai myli savo keturkojus augintinius ir, progai pasitaikius, visada juos palepina skanėstais. Tačiau šunelio sveikata priklauso tik nuo mūsų, todėl privalu žinoti, ar tikrai visi skanėstai yra naudingi bei kada ir kaip dažnai juos galima duoti.
2012 m. lapkričio 14 d. Šunų maisto gamintojai
Gyvūnų pašarų pramonė yra žmonių maisto pramonės ir žemės ūkio dalis. Trys iš penkių pagrindinių JAV gyvūnų ėdalų kompanijų yra dukterinės didelių tarptautinių įmonių dalys.
2011 m. lapkričio 26 d. Kaip maitinti šuniuką1
Ėdalo pagrindas turėtų būti baltyminiai maisto produktai: mėsa, daugiausia žalia, pieno produktai ir kiaušiniai. Košėmis ir sriuba, geras šuo neišaugs.
Šių taisyklių žinojimas padės patiekti skanų, maistingą ir pilnavertį maistą, kad augintinis būtų sveikas, normaliai augtu ir vystytusi.
Mažai tikėtina, kad be tinkamos mitybos šuo bus sveikas. Kas reikalinga tinkamai šunų mitybai? Žinoma, riebalai, baltymai, vitaminai, mineralai. Visa tai yra mėsoje, kuri būtina šunų racione.
2011 m. gegužės 31 d. Sausas šunų maistas1
Daugumos rūšių paruoštas šunų maistas yra tinkamai subalansuotas optimaliai šuns mitybai, priklausomai nuo amžiaus ir aktyvumo.
Šunų maistas
Pirma ir svarbiausia taisyklė - šunų maistas turi būti aukštos kokybės ir šviežias. Ekspertai pataria šunų maistui naudoti žalią mėsą, bet galima duoti ir virtą mėsą. Jūsų augintiniui puikiai tinka šios mėsos rūšys: jautiena, arkliena, veršiena, vištiena. Visa tai - liesa mėsa, kuri lengvai virškinama.
Natūrali mityba
Ne taip dažnai galima sutikti šuns šeimininką, kuris žino atsakymą į klausimą: "Kas yra natūralus maistas?". Dauguma žmonių galvoja, kad tai bet koks maistas, išskyrus sausą ėdalą. Toks požiūris yra klaidingas. Maistas turi būti natūralus, ne tik savo kilme, bet taip pat pritaikytas konkrečioms gyvūnų rūšims.