Krepšelis tuščias
Pirkti

Šunų mityba

Didelė šunų maisto gamintojų dalis, gamina įvairius produktus ir žmonėms.

Šunų maisto gamintojai

Gyvūnų pašarų pramonė yra žmonių maisto pramonės ir žemės ūkio dalis. Trys iš penkių pagrindinių JAV gyvūnų ėdalų kompanijų yra dukterinės didelių tarptautinių įmonių dalys.

Sausas šunų maistas - tinkamai subalansuotas.

Sausas šunų maistas

Daugumos rūšių paruoštas šunų maistas yra tinkamai subalansuotas optimaliai šuns mitybai, priklausomai nuo amžiaus ir aktyvumo.

Maisto įtaka šunų kailiui ir odai - reikšminga.

Mitybos įtaka šunų kailiui ir odai

Daugelis specialistų tvirtina, kad gyvūno odos ir kailio būklė parodo apie jo sveikatą. Šuns kailiui neigiamą įtaką daro įvairūs fiziniai ir cheminiai faktoriai, medžiagų apykaitos ir hormonų sutrikimai, nesubalansuota mityba. Būtina teisingai parinkti maitinimosi racioną savo keturkojui, kadangi tai labai pagerina jo kailio būklę.

Šuniui natūralu - mėsa, arkliui - avižos.

Natūrali mityba: kaip tinkamai parinkti natūralaus maisto kiekį?

Ne taip dažnai galima sutikti šuns šeimininką, kuris žino atsakymą į klausimą: `Kas yra natūralus maistas?`. Dauguma žmonių galvoja, kad tai bet koks maistas, išskyrus sausą ėdalą. Toks požiūris yra klaidingas. Maistas turi būti natūralus, ne tik savo kilme, bet taip pat pritaikytas konkrečioms gyvūnų rūšims.

 Mėsa - būtina šunų racione.

Mėsa. Ką reikia žinoti šuns šeimininkui?

Mažai tikėtina, kad be tinkamos mitybos šuo bus sveikas. Kas reikalinga tinkamai šunų mitybai? Žinoma, riebalai, baltymai, vitaminai, mineralai. Visa tai yra mėsoje, kuri būtina šunų racione.

Šunų maistas - turi būti šviežias.

Šunų maistas: kokie produktai reikalingi?

Pirma ir svarbiausia taisyklė - šunų maistas turi būti aukštos kokybės ir šviežias. Ekspertai pataria šunų maistui naudoti žalią mėsą, bet galima duoti ir virtą mėsą. Jūsų augintiniui puikiai tinka šios mėsos rūšys: jautiena, arkliena, veršiena, vištiena. Visa tai - liesa mėsa, kuri lengvai virškinama.

Svarbu patiekti šviežią ir pilnavertį maistą.

Septynios tinkamos šunų mitybos taisyklės

Šių taisyklių žinojimas padės patiekti skanų, maistingą ir pilnavertį maistą, kad augintinis būtų sveikas, normaliai augtu ir vystytusi.

Skanėstai šunims turi būti gardūs ir naudingi.

Kokie skanėstai tinka mūsų augintiniams?

Visi šunų šeimininkai myli savo keturkojus augintinius ir, progai pasitaikius, visada juos palepina skanėstais. Tačiau šunelio sveikata priklauso tik nuo mūsų, todėl privalu žinoti, ar tikrai visi skanėstai yra naudingi bei kada ir kaip dažnai juos galima duoti.

Pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais, šuniukas maitinamas žymiai dažniau.

Kaip maitinti šuniuką

Ėdalo pagrindas turėtų būti baltyminiai maisto produktai: mėsa, daugiausia žalia, pieno produktai ir kiaušiniai. Košėmis ir sriuba, geras šuo neišaugs.

Šunų maistas `Pro Plan`

Šunų maistas `Pro Plan`

Šunų maistas `Pro Plan` yra gaminamas tarptautinės Nestlé Purina PetCare kompanijos. Įmonė mano, kad šėrimo programa turėtų būti skirta visam augintinio gyvenimo laikotarpiui ir jos pagrindinė užduotis - išlaikyti normalų gyvūno svorį.

Kokybiškas ėdalas - kertinis, geros sveikatos, akmuo.

Kokias klaidas darome maitindami gyvūnus?

Gyvūnų maistas - vienas svarbiausių faktorių, lemiančių jūsų šuns ar katės sveikatą ir gerą savijautą. Deja, mes patys savo mityboje darome begalę klaidų, kurias dažnai „perduodame“ ir gyvūnams. Skirtumas tik tas, kad katytė negali pasakyti, kas jai negerai, o tai paaiškėja tik tada, kai augintinis sunegaluoja. Taigi, kokias klaidas dažniausiai darome maitindami savo augintinius?

Kurį pasirinkti: ekonominės ar aukštesnės klasės ėdalą šunims?

Kurį pasirinkti: ekonominės ar aukštesnės klasės ėdalą šunims?

Apie šunų mitybos ypatumus, sauso ir šlapio ėdalo privalumus bei trūkumus gausu straipsnių tiek spaudoje, tiek ir internete. Dažnas šunų augintojas turi savo poziciją apie tai, kokiu ėdalu jis šeria savo keturkojį ir kodėl jo augintiniui toks ėdalas tinka labiausiai.

Royal Canin Life linija

Royal Canin: pirmiausia šuns poreikiai

Naminių gyvūnų maisto gamybos įmonė „Royal Canin“, kurią įkūrė veterinaras, daugiausiai dėmesio skiria sveikai ir subalansuotai mitybai, kuri yra kiekvieno gyvo padaro Žemėje gerovės pamatas. Šis maistas gyvūnams pasižymi kruopščiai subalansuota maistinių medžiagų harmonija, natūraliais ir itin kruopščiai atrinktais komponentais.

Kaulai gali sutrikdyti šuns žarnyno funkcijas.

Ar reikia duoti šunims kaulų

Mityba - vienas iš svarbiausių dalykų, ne tik žmonių, bet ir šunų gyvenime. Turbūt visi iš vaikystės prisimena paveikslėlius, kuriuose vaizduojamas šuniukas su kaulu dantyse. Bet ar visi žino kam iš tiesų reikalingi kaulai šunims? Daugelis šunų veisėjų mano, kad šunims reikia duoti kaulų, kadangi taip jie pasigalanda savo dantis.

Mityba - labai svarbi šuniuko priežiūroje.

Šunų mityba

Maitinant augintinį šeimininkas turėtų atsižvelgti į tai, kad mažylis gautų visas jam reikalingas medžiagas (baltymus, riebalus, angliavandenius ir kt.), vitaminų ir mineralų. Yra 4 pagrindinės maisto grupės: mėsa ir žuvis, pieno produktai ir kiaušiniai, varpiniai augalai ir daržovės, riebalai ir aliejai, kurie aprūpina organizmą maistingomis medžiagomis.

Keli kriterijai renkant skanėstus savo augintiniui

Skanėstai tinka ne tik pamaloninti augintinį, patenkinti jo poreikį graužti ar paskatinti jį už tinkamai atliktą komandą – jie gali būti ir papildomas vitaminų bei mineralinių medžiagų šaltinis.

Maistas šunims Eukanuba

Maistas šunims Eukanuba – puikus pasirinkimas

Šunų maistas Eukanuba – subalansuotas ir natūralus, praturtintas visais šuniui reikalingais vitaminais ir mineralais, kurie yra būtini sveikiems dantims, stipriems kaulams, regėjimui, odai ir gerai nuotaikai palaikyti. Visgi, net ir kokybišką maistą reikia mokėti parinkti.

Sausas maistas augintiniams: kokie jo galimi trūkumai?

Naminių gyvūnėlių ėdalo pasirinkimai dažnai yra nulemti šeimininkų susikurto biudžeto. Žinoma - sausas maistas yra daug labiau priimtinesnis variantas kainos atžvilgiu. Ką reikia žinoti apie šią maisto rūšį? Kokius trūkumus galima išskirti ir ar jų tikrai neįmanoma paversti privalumais? 

Šunų maistas - į kuriuos kriterijus svarbu atsižvelgti dėl maisto kokybės?

Pastaraisiais metais naminių gyvūnėlių augintojai vis labiau supranta, kuo maitina savo šunis. Tačiau naudojant visas skirtingas šunų maisto formules ir prekės ženklus, gali būti sunku išsiaiškinti, kas iš tikrųjų daro šunų maistą maistingą ir subalansuotą.

Kaip nesuklysti renkantis ėdalą šuniui?

Lepiname savo keturkojus ir ėdalą jiems renkame atsakingai, tiesa? Visgi norai geri, tačiau realybėje neretai tą padaryti kiek sudėtinga, mat pasirinkimas rinkoje itin platus. Daugeliui kyla klausimas, koks maistas geriausiais, kaip išsirinkti? Štai keli patarimai, kaip teisingai pasirinkti pašarą savo šuniui.