Krepšelis tuščias
Pirkti

Taisyklės

1. Klientas atsako už registracijos metu pateiktų duomenų teisingumą.

2. Svetainės savininkai įsipareigoja neperduoti registracijos metu pateiktos konfidencialios informacijos trečiosioms šalims.

3. Plutas.lt el. parduotuvėje teisę įsigyti siūlomas prekes turi fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų, jaunesni nei 18 metų amžiaus asmenys, turintys tėvų ar globėjų sutikimą, bei juridiniai asmenys.

4. Nurodydami savo duomenis, naudokite lietuviškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai privalo prasidėti didžiąja raide. Būtina pateikti tikslų gyvenamosios vietos adresą - tai reikalinga ne tik pristatant prekes, bet ir formuojant sąskaitą.

6. Registruodamiesi būtinai nurodykite teisingą savo telefono numerį, tai leis susisiekti su Jumis prekes pristatančiam kurjeriui ar parduotuvės personalui iškilus kokiems neaiškumams.

7. Mes pasiliekame teisę:

7.1. Koreguoti puslapyje esančią informaciją; atsiradus naujiems Plutas.lt svetainės taisyklių punktams, jie įsigalioja iškart po jų paskelbimo;

7.2. Riboti klientų, nesilaikančių šių taisyklių, galimybes naudotis šia svetaine;

7.3. Asmenis, nesilaikančius šių taisyklių ar vykdančius kenkėjišką veiklą, patraukti teisinėn atsakomybėn;

7.4. Pakartotinai apmokestinti siuntos siuntimą klientui, jei klientas nesugebėjo užtikrinti savalaikio siuntos priėmimo iš kurjerio, dėl savo kaltės. Ši nuostata taip pat galioja ir siuntoms, kurios nebuvo papildomai apmokestintos pristatymo antkainiu, dėl suteiktos nuolaidos, už užsakymo vertę, pirminio siuntos pristatymo metu.