Krepšelis tuščias
Pirkti

Royal Canin: pirmiausia šuns poreikiai 0 Į sąrašą link_right

Royal Canin Life linija
Royal Canin Life linija

85 proc. augintinio gerovės sudaro kokybiška ir subalansuota mityba, todėl renkant maistą šuniui, svarbu netaupyti jo sveikatos ir emocinės savijautos sąskaita. Naminių gyvūnų maisto gamybos įmonė „Royal Canin“, kurią įkūrė veterinaras, daugiausiai dėmesio skiria sveikai ir subalansuotai mitybai, kuri yra kiekvieno gyvo padaro Žemėje gerovės pamatas. Šis maistas gyvūnams pasižymi kruopščiai subalansuota maistinių medžiagų pusiausvyros harmonija, natūraliais ir itin kruopščiai atrinktais komponentais, kurie užtikrina, kad jūsų keturkojis augintinis bus sveikas ir žvalus.

Augintiniui, kaip ir žmogui, yra reikalingi angliavandeniai, baltymai, riebalai, mineralai ir vitaminai, kai šių maistingųjų medžiagų pusiausvyra organizme sutrinka, ženkliai padidėja grėsmingų ligų, tokių kaip cukrinis diabetas, nutukimas, širdies ligos, vėžiniai susirgimai ir pan., rizika. „Royal Canin“ po ilgų stebėjimo studijų ir veterinarijos mokslinių tyrimų, sukūrė idealiai subalansuotą maistą būtent jūsų keturkojui draugui, atsižvelgdama į jo fizinius duomenis ir gyvenimo būdą. Tarkim, judriam ir nuolatos po namus ar kiemą zujančiam šuneliui reikia visai kitokios sudėties maisto nei tam, kuris mėgsta tingiai pasilepinti pieš saulutę ir kamuoliuką bėga paimti tik po ilgų šeimininko įkalbinėjimų. Skirtingas gyvenimo būdas lemia ir skirtingus mitybos poreikius, todėl „Royal Canin“ pristato naują šunų ėdalo kolekciją, kuri atitinka jūsų šuns poreikius.

Urban Life – ėdalas skirtas miesto šunims, kurie patiria oksidacinį stresą, kurį sukelia miesto tarša. Maisto sudėtyje yra visų jūsų šuniui reikalingų medžiagų, kurios leis jam išlaikyti gerą savijautą net ir intensyviomis miesto gyvenimo sąlygomis: triukšmingose vietose, transporto kamščiuose ir pan.

Sporting Life – šis ėdalas skirtas sportuojantiems ar itin aktyviems šunims, kurie nuolatos juda ir nenustygsta vietoje. Speciali ėdalo sudėtis užtikrina greitesnį raumenų atsistatymą, palaiko sąnarių ir virškinimo sistemos funkcijas.

Indoor Life – skirtas daugiausiai laiko namuose praleidžiantiems ar sėsliai gyvenantiems šunims. Unikali ėdalo sudėtis padeda kontroliuoti šuns svorį, palaiko virškinimo sistemos darbą, o tuo pačiu sumažina išmatų kiekį bei nemalonų jų kvapą.

Taigi, kiekvienas šuns šeimininkas ras tai, kas labiausiai tinka ir patinka jo geriausiam keturkojui draugui. Atminkite, kad „Royal Canin“ pirmiausia rūpi jūsų šuns poreikiai.