Krepšelis tuščias
Pirkti

Patarimai

Nepalikite augintinių likimo valiai - jie negali pasirūpinti savimi.

Ar imti augintinį iš gyvūnų globos namų?

Tikriausiai daugelį aplanko jausmas, kai norisi kažką globoti, prižiūrėti. Turėti mažą draugą, kuris praskaidrintų nuotaiką ir pasitiktų grįžtant iš darbų ar paskaitų. Todėl pradedame augintinio, kuriam galėtumėme skirti visą savo dėmesį, paieškas.

Daugumoje atvejų šuo ir vaikas tampa geriausi draugai.

Šuo ir vaikas

Šuns atsiradimas namuose - didžiausias džiaugsmas, ypač vaikams. Tačiau keturkojui augintiniui reikia ne tik meilės, bet ir tinkamos priežiūros. Kas juo rūpinsis - tėvai ar mažasis šeimininkas?

Geriau kreiptis į veterinarą, nei klausyti `bobutės` patarimo.

12 mitų apie šunis

Iš šunų šeimininkų ir naujai iškeptų `instruktorių` galima išgirsti daug mitų apie šunis. Šios `tiesos` neturi jokio pagrindo, tačiau nepaisant to, daugelis jomis tiki.

Kiekvienas žmogus turi pasistengti pasirinkti “savą” šuns veislę.

Visos šunų veislės svarbios ir reikalingos

`Geriausios veislės` ieškotojai kažkodėl nesusimąsto, kodėl yra daugiau kaip 500 šunų veislių. Jei kurios nors iš jų būtų daug geresnės už kitas, `blogiausios` jau seniai nebeegzistuotų.

Šunų vardai suteikiami pagal tam tikras taisykles.

Kaip parinkti vardą augintiniui?

Suteikiami šunų vardai turi tam tikras taisykles. Perskaičius kinologų klubo suteiktą vardą galima sužinoti šuns gimimo metus, serijos numerį, motinos ir tėvo vardus (ir netgi senelių), veislyno pavadinimą, kuriame gimė šuo. Parinkti vardą šuniukui kartais labai sunku, kadangi jis suteikiamas visam gyvenimui.

Dovanų šuniukui, niekada nebus per daug.

Top 3 dovanos tavo augintiniui

Dovanas mėgsta visi, gyvūnai irgi. Juk dovanos yra ypatingo dėmesio išraiška. Tad švenčių metu nepamirškite ir savo mažųjų šeimos narių, keturkojų augintinių. Ir visai nesvarbu kokia tai būtų šventė – Velykos, Joninės, Kalėdos ar šuns gimtadienis. O jei sutrikote ir nesugalvojate ką gi galima padovanoti šuniui, pateiksime keletą paprastų dovanų idėjų.

Šuniukas - ne žaislas.

Patarimai įsigyjant šuniuką

Kam reikėtų geriausio žmogaus draugo? Jeigu šiuose teiginiuose atpažinsite save arba draugą, gal pats metas pagalvoti apie tai, kad galite jį arba save pradžiuginti įsigydami mielą, mažą keturkojį. Meilė gyvam padarui, negali likti be atsako - įsigykte šunį! Joks kitas gyvūnas nesugeba taip atsiliepti į žmogaus jausmus kaip šuo.

Jie žinote taisykles, kelionė su augintiniu nebus sunki.

Į užsienį su augintiniu

Planuojate atostogas svečioje šalyje ir norėtumėte ten nusivežti savo augintinį? Viskas įmanoma, tik prieš tai reikės pasirūpinti keliais papildomais niuansais.

Šuniukas kaip ir vaikas - lygiateisis šeimos narys.

Šunų veislės šeimai

Pagaliau nusprendėte įsigyti šunį. Kaip išsirinkti veislę, kad ji tiktų laikyti namuose ir gerai sugyventų su vaikais? Veislių sąrašas, kurios geriausiai tinka šeimoms, padės jums padaryti geriausią sprendimą.

Išsirinkti augintinį - nelengva užduotis.

Šuniukai: pirmieji žingsniai

Visiems norintiems įsigyti šuniuką, Anglijoje siūloma keturiolikos klausimų anketa… `Ar yra kas nors namuose, kas visada galėtų prižiūrėti šunį (trumpo vizito pietų metu nepakanka)?`, `Ar būsto dydis leidžia laikyti šunį?`, `Ar jūs pasiruošę ilgiems pasivaikščiojimams?`, `Ar galite sau leisti išlaidas veterinarui?`.

Kiekvienas žmogus ras sau tinkamą šunų veislę.

Kaip pasirinkti šuns veislę

Šiuo metu yra daugiau nei 500 šunų veislių. Todėl sau tinkamą šunį, gali pasirinkti, beveik kiekvienas. Reikalinga suformuluoti ko norite, o veislė atsiras. Tam reikia užduoti sau keletą klausimų ir labai sąžiningai į juos atsakyti.

Šuo ėda išmatas? Atpratinti nuo tokio elgesio prireiks daug kantrybės.

Ką daryti? Mano šuo ėda išmatas!

Vedžiodami savo šunis, žmonės dažnai sutrinka ir nežino ką daryti, kai pamato, kad jų augintiniai puola ėsti išmatas. Juk šuo sočiai pamaitintas, be to ekskrementai kelia šleikštulį. Bet pasirodo, šunys yra kitokios nuomonės. Taigi, kodėl šunys taip elgiasi?

Išsirinkti šuniuką - nelengva, visi panašūs ir tuo pačiu skirtingi.

Kaip išsirinkti šuniuką

Kaip išsirinkti šunį? Klausimas sudėtingas, tačiau pabandysime padėti. Taigi, svajoji apie šuniuką... Tavo noras suprantamas ir pagirtinas. Tačiau, ar esi tikras, kad rimtai apgalvojai? Šuo - ne daiktas, kurį galima nusipirkti parduotuvėje ir jei nepatiko, po kelių dienų grąžinti.

Kaip surasti dingusį augintinį? Socialiniai tinklai - galingas ginklas.

Kaip surasti dingusį augintinį?

Dingo augintinis? Esate ne pirmas ir ne paskutinis, kuriam nepasisekė. Auginantiems šunis, kates, triušiukus ar jūrų kiaulytes pasitaiko situacijų, kad augintinis pradingsta. Tikriausiai nereikia nė priminti, kad nuo augintinio dingimo apsaugo tinkamai parinkti pavadėliai ir antkakliai, laiku uždarytos durys ar tvirta tvora aptvertas kiemas.

Šuo automobilyje turi būti saugus, kaip ir žmonės.

Šuo automobilyje

Automobilis jums įprasta susisiekimo priemonė, galima sakyti, gal net antrieji namai. O šuniui, kuris neseniai tapo visaverčiu jūsų šeimos nariu - tai bauginantis monstras. Reikia įdėti daug pastangų, kad išsiauklėtumėte ramų keleivį. Keturkojui draugui labai svarbūs pirmi įspūdžiai mašinoje.

Šuo lėktuve

Artėjant vasaros sezonui, visi ruošiasi atostogoms ir kažkur keliauja ne tik visa šeima, bet ir kartu pasiima savo augintinius.

Ką daryti jei katė labai šeriasi? Priežastis gali būti netinkamas maistas

Kačių šėrimasis yra normali jų gyvenimo ciklo dalis, kuri gali pasireikšti bet kuriuo metu. Natūraliai katės šeriasi rudenį ir pavasarį, katės amžius taip pat gali turėti įtakos stipresniam kailio metimui. Tačiau jei jūsų katė pernelyg daug šeriasi, tai gali būti įspėjimas apie katės sveikatos problemas: vitaminų trūkumą, stresą, hormonų disbalansą, alergijas ar netgi netinkamą mitybą.