Krepšelis tuščias
Pirkti

Top 3 dovanos tavo augintiniui 2 Į sąrašą link_right

Dovanų šuniukui, niekada nebus per daug.
Dovanų šuniukui, niekada nebus per daug.

Dovanas mėgsta visi, gyvūnai irgi. Juk dovanos yra ypatingo dėmesio išraiška. Tad švenčių metu nepamirškite ir savo mažųjų šeimos narių, keturkojų augintinių. Ir visai nesvarbu kokia tai būtų šventė – Velykos, Joninės, Kalėdos ar šuns gimtadienis (jokiais būdais jo nepamirškite!). O jei sutrikote ir nesugalvojate ką gi galima padovanoti šuniui, pateiksime keletą paprastų dovanų idėjų.

Skanėstai ir kramtalai

Kodėl tik žmonės gali leisti sau pasilepinti tortuku, šokoladuku ar gausesne porcija cepelinų per šventes? Žinoma, šunims visų šių žmogiškų gardėsiu jokiais būdais negalima duoti, tačiau jie taip pat nori skanėstų. Tad jei pasitaikė gera proga, nupirkite mėgstamą skanėstą ir kramtalą – kauliukas, sausainiukai, mini dešrelės ir kiti šuniški gardėsiai ne tik pamalonims gomurį, tačiau ir patenkins natūralų šuns poreikį graužti bei yra naudingi dantims. Kadangi tai nėra kasdieninio raciono dalis, bus išties gera dovana.

Žaislai šunims

Net ir suaugę šunys mėgsta žaisti su kamuoliukais, lakstyti įsikandus skraidančią lėkštę ar virvutę. Yra įvairiausių žaislų, o kiekvienas jų suteikia šuniui naują pramogą. Netgi galima išmokti naujų triukų. Šuniui reikia aktyvumo, ypač po žiemos tinginysčių, tad emocijų dozė gavus naują žaislą išjudins šunį iš žiemos miego. Jei nežinote ką padovanoti šuniui – žaislas geriausias sprendimas.

Šuns patogumui

Augintiniui reikia vietos poilsiui ir netrukdomam miegui, dubenėlių iš kurių galėtų gardžiuotis maistu ir vandeniu, dailaus antkaklio, kuris puoštų kaklą, patvaraus pavadėlio ir kitų smulkmenų, kurios užtikrina malonų ir patogų keturkojo gyvenimą. Tad sulaukus šventės, galima pasižvalgyti ko augintiniui reikia – gal šuns gultas jau yra per mažas ir reikia didesnio arba reikia naujo pakloto į gultą? O gal antkaklio spalvos nubluko, oda sutrūkinėjo ir reikėtų naujos puošmenos? Kaip supratote, dovana gali būti ir praktiška, reikalinga, tiesiog laiku apgalvota ir ne tiesiog numesta kaip naujas daiktas, o pateikta gražiai ir su džiugesiu. Juk kartais svarbu ne dovana, o kaip ji „įpakuota“.

2019-10-08 21:14 Agnė
Man reikėtų ne šunų gimtadienio dovanų o katšių
2019-10-08 21:15 Agnė
Man reikia ne šunų gimtadienio dovanų o kačių