Krepšelis tuščias
Pirkti

Naujienos

Bjauriausias šuo pasaulyje

Bjauriausias šuo pasaulyje 2014

Kalifornijoje (JAV) įvyko bjauriausio pasaulyje šuns konkursas 2014. Šių metų konkurso nugalėtojas tapo dvejų metų šuo vardu Peanut. `Gražuolis` laimėjo 1500 JAV dolerių prizą. Šuo devynis mėnesius gyveno šunų prieglaudoje, kol surado mylinti šeimininką.

Šis Tibeto mastifas - brangiausias šuo pasaulyje.

Brangiausias šuo pasaulyje

Tibeto mastifo šuniukas Hong Dong yra brangiausias šuo pasaulyje. Kinijos milijonierius už jį sumokėjo rekordinę sumą - 1,5 milijono dolerių. Prieš šį sandėrį brangiausiu šunimi laikytas kitas tibeto mastifas - jis 2009 metais buvo nupirktas už 600 tūkstančių dolerių.

Champ - laimingiausias šuo.

Ar tai laimingiausias šuo pasaulyje?

20 - metė Candice Sedighan labai myli savo šunį - auksaspalvį retriverį vardu Champ. Tai linksmas ir fotogeniškas augintiniui. Jis apsuptas muilo burbulų, rudens lapų, drugelių... Jam jau 10 metų, tačiau Champ ir dabar džiaugiasi savo šuns gyvenimu.

Šv. Pranciškaus diena 2014

Kaune paminėta Šv. Pranciškaus pasaulinė gyvūnų globos diena

Mišiomis, gyvūnų ir jų šeimininkų palaiminimu, iškilminga eisena aplink Santakos parką, gausybe gyvūnų pasirodymų, aktyviomis veiklomis suaugusiems ir vaikams bei koncertu tądien buvo paminėta Šv. Pranciškaus pasaulinė gyvūnų globos diena.

Šlapias šuo

Nuotraukų serija `Wet Dogs`

Prancūzų fotografė Sofie Gamand gyvena ir dirba Niujorke. Ypatinga dėmesį savo veikloje ji skiria šunų ir žmonių santykiams. Sophie sukūrė nuotraukų seriją pavadinimu `Wet Dogs`, kurioje bandė užfiksuoti šunų emocijas iš karto po maudynių.

Šv. Pranciškaus diena 2013

Gyvūnų šeimininkai švęs pasaulinę gyvūnų globos dieną

Visi gyvūnų mylėtojai su šeimomis ir augintiniais yra kviečiami į iškilmingą eiseną su gyvūnais aplink Santakos parką. Parke visą dieną vyks gyvūnų pasirodymai. Bus galima pasikonsultuoti su gyvūnų globos, dresūros ir veterinarijos specialistais, įsigyti įvairių suvenyrų su gyvūnų atributika ir dirbinių iš gyvūnų vilnos, pasiklausyti muzikos.

Demonstruojami augintinio sugebėjimai

Vilniuje įvyko labdaringa šunų paroda

Šiandien Vilniuje, Lengvosios atletikos manieže, vyko labdaringa šunų paroda „Bigbank Match Show“. Renginys pritraukė ne tik gausų būrį dalyvių, norinčių parodyti savo keturkojų augintinių sugebėjimus, bet ir žinomų žmonių.

Įžymybių augintiniai

Pas įžymybes savos mados. Jie net augintinius renkasi pagal suknelių, kurias vilkės Oskarų įteikimo ceremonijoje, spalvas. Fotografas Christopher Ameruso padarė tūkstančius garsenybių nuotraukų su savo augintiniais. Štai keletas iš jų.

Mano šeimininkas - idiotas

Šioms nuotraukoms be jokio sąžinės graužimo galima uždėti etiketę `Mano šeimininkas - idiotas`. Čia rasite įvairių veislių šunis, aprengtus neįtikėtinais `kostiumais`. Vargu ar aukštakulniai bateliai tinka augintiniams, tačiau šių šunų savininkai, atrodo, mano kitaip. Galima tik užjausti gyvūnus, su tokiais šeimininkais jų gyvenimas - `nenuobodus`.

Renginys „Bigbank Match Show“

Vilniuje įvyko atsakingo šunų auginimo renginys

Vilniuje vyko penktus metus iš eilės organizuojamas renginys „Bigbank Match Show“, skirtas puoselėti šunų priežiūros kultūrą. Geras oras pritraukė gausų būrį dalyvių, kurie su savo augintiniais varžėsi įvairių talentų rungtyse, konsultavosi su šunų veislynais, kokį keturkojį draugą pasirinkti, stebėjo šunų dresūros mokyklų pasirodymus.

Bostono terjero akys - didžiausios pasaulyje.

Didžiausias akis turintis šuo papuolė į Gineso rekordų knygą

Į Gineso rekordų knygą pateko šuo, kurio akys pripažintos didžiausiomis pasaulyje. Oficiali Gineso rekordų knygos svetainė praneša, kad Bostono terjero vardu Bruschi akies skersmuo yra 28 mm.

Skaiva

Skaiva Jasevičiūtė su bendramintėmis įkūrė asociaciją „Už laimingus šunis“

Geriems darbams daryti nėra netinkamo laiko. Todėl visai nenuostabu, kad vestuvių rūpesčiais gyvenanti ir laisvas minutes skaičiuojanti populiari radijo laidų vedėja, taksų veislyno „Marselio kompanija“ šeimininkė Skaiva Jasevičiūtė spėjo su bendramintėmis įsteigti asociaciją „Už laimingus šunis“, kuri skatins atsakingą šunų auginimą.

Šuo užpuolęs ryklį.

Vaizdelis apie šunį, apkandžiojusį ryklį, tapo populiariausiu `Youtube` svetainėje

Pora šunų, būrys ryklių ir negyvas diugonis - idealūs aktoriai siužetui, sužavėjusiam interneto svetainės `Youtube` vartotojus. Vaizdo klipe nufilmuoti du šunys, plaukiantys į krantą netoli Australijos Brumo miesto.

Lietuvoje uždrausta butuose laikyti kovinius šunis

Nesenai Lietuvos seimas priėmė įstatymą, kad butuose draudžiama laikyti kovinių veislių šunis ir jų mišrūnus.

5 priežastys, kodėl man reikalingas HD televizorius

Mėgstate namuose rengti filmų peržiūras ar stebėti pasaulinio garso žvaigždžių pasirodymus? HD (angl. High Definition) – tai aukštos raiškos vaizdo formatas.