Krepšelis tuščias
Pirkti

Brangiausias šuo pasaulyje 0 Į sąrašą link_right

Šis Tibeto mastifas - brangiausias šuo pasaulyje.
Šis Tibeto mastifas - brangiausias šuo pasaulyje.

Tibeto mastifo šuniukas Hong Dong yra brangiausias šuo pasaulyje. Kinijos milijonierius už jį sumokėjo rekordinę sumą - 1,5 milijono dolerių.

Prieš šį sandėrį brangiausiu šunimi laikytas kitas tibeto mastifas - jis 2009 metais buvo nupirktas už 600 tūkstančių dolerių.

Smulkesnė informacija apie sandėrį neskelbiama. Mažylio pardavėjas praneša tik apie tai, kad šuniukas yra ryškiai rausvo kailio ir 11 mėnesių sveria apie 81 kilogramą.

Pasak jo, į šunį buvo investuota labai daug energijos ir pinigų, Hondongui buvo taikomos vištienos ir jautienos dietos, kurias papildė egzotiški Kinijos delikatesai (pavyzdžiui jūros agurkai).

Veisėjas didžiuojasi savo šunimi, ir pripažįsta, kad pradėdamas savo verslą net neįtarė, kad išaugins brangiausią šunį pasaulyje. Jis taip pat pridūrė, kad naujasis savininkas gerai investavo pinigus, nes vienas tokio šuns kergimas kainuoja apie 15 tūkstančių dolerių, todėl pinigai sugrįš per porą metų.

Ši šunų veislė yra laikoma pati seniausia pasaulyje, pagal legendas tokius šunis turėjo Buda ir Čingischanas. Pastaraisiais metais jie tapo ypač vertinami Kinijos turtuolių. Manoma, kad jie yra grynakraujai Kinijos šunis ir juos labai retai galima sutikti už Tibeto ribų. Tai jiems suteikia išskirtinį statusą.

Komentarų nėra