Krepšelis tuščias
Pirkti

Šunų veislės šeimai 0 Į sąrašą link_right

Šuniukas kaip ir vaikas - lygiateisis šeimos narys.
Šuniukas kaip ir vaikas - lygiateisis šeimos narys.

Pagaliau nusprendėte įsigyti šunį. Kaip išsirinkti veislę, kad ji tiktų laikyti namuose ir gerai sugyventų su vaikais?

Vaikai dažnai nesuvokia savo jėgos, todėl žaisdami su šunimis gali jiems pakenkti. Tėvai turi mokyti vaikus tinkamai elgtis su gyvūnais, įskaitant ir šunis. Tačiau kartais vaikai tampa ne kontroliuojami arba vaikas netyčia pakenkia šuniui. Todėl šunys turi būti tolerantiški vaikų išdaigoms, pavyzdžiui, kai vaikai tempia šunį už ausies ar uodegos, pasiryžę nudažyti nagus ar padaryti šukuoseną. Šunys, gyvenantys namuose su vaikais, turi būti pakankamai energingi, kad kelias valandas galėtų žaisti su mažyliais.

Tačiau nepamirškite, kad bet kokioje veislėje yra įšimčių, skirtingų nuo likusių veislės atstovų - viskas priklauso nuo individualių šuns savybių. Nesvarbu, jūsų šuo yra geranoriškas ar agresyvus vaikams, niekada nepalikite šunų ir vaikų vienų, tai gali sukelti skaudžių pasekmių!

Žemiau yra šunų veislių sąrašas, kurios geriausiai tinka šeimai.

Auksaspalvis retriveris - viena geriausių veislių šeimai. Pradžioje veislė buvo veisiama medžioklei.

Valų korgis (Valų korgis pembrukas arba Valų korgis kardiganas) - trumpaplaukių šunų veislės. Reikalingas kasdienis fizinis krūvis. Mėgsta žaisti su vaikais.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras - žaismingas ir labai patrauklus mažas baltas terjeras. Nepamirškite, šios veislės šunims reikalinga kasdieninė, sniego baltumo kailio, priežiūra.

Airių seteris - šis gražus šuo iš pradžių buvo veisiamas medžioklei. Šiuo metu seteriai, dažnai, laikomi kaip naminiai gyvūnėliai, dėl savo paklusnaus būdo.

Šnauceris (mitelšnauceris, ryzenšnauceris, nykštukinis šnauceris) - nuostabūs šunys. Vienintelis trūkumas (mūsų nuomone), nuolatinė kailio priežiūra (šukavimas, kirpimas).

Labradoro retriveris - geras pasirinkimas šeimai, mėgstančiai aktyvų poilsį. Šios veislės šunys tiesiog neišsenkančios energijos, jie gali valandų valandas žaisti su vaikais. Pradžioje veislė buvo skirta medžioti paukščius.

Pudelis - protingas ir geras šuo, trokštantis žmogaus dėmesio. Jis mėgsta bėgioti ir žaisti. Visi trys pudelių dydžiai (mažas, vidutinis ir didelis) yra tinkami šeimoms su vaikais. Didelis pudelis gali vaikus ir apsaugoti.

Garbanotasis bišonas - ištikimas ir klusnus šuo, nuostabiai papildys bet kokius namus. Dėl ilgo kailio, bišonu reikia nuolat rūpintis.

Erdelterjeras - tvirtas šuo, gali būti auklė ir "apsauginis" jūsų vaikams. Jis yra aktyvus ir linksmas. Kaip ir visiems terjerams - reikalinga nuolatinė kailio priežiūra.

Taksas - iš pirmo žvilgsnio tingus, bet tik iki tol, kol pradeda žaisti su vaikais. Jis emocingas, aktyvus, gali gana ilgai žaisti su vaikais.

Ši Cu - jo ilgam kailiui reikalinga nuolatinė priežiūra. Bet tuo pačiu metu, Ši Cu gali puikiai sutarti su vaikais.

Bokseris - jo išvaizda gana grėsminga, bet iš tikrųjų vokiečių bokseris yra geras šuo. Labai aktyvus, jam reikalingas nuolatinis fizinis krūvis. Jis visada pasiruošęs žaisti su vaikais, o kilus pavojui - apsaugos. Šeimoje mėgstančioje aktyvų laisvalaikį, jis jausis puikiai.

Kernterjeras - nepaisant mažo dydžio, šis terjeras gerai sutaria su žmonėmis. Jam reikalingas kasdienis fizinis krūvis. Jis mielai šokinės ir bėgios su vaikais.

Kolis - protingas ir intelektualus šuo, puikiai dera šeimoje su mažais vaikais. Yra dviejų tipų koliai: ilgaplaukiai ir trumpaplaukiai.

Bostono terjeras - mažas, juodai - baltas terjeras, kuris prajuokins savo išdaigomis. Šis šuo mėgsta praleisti vakarus su savo šeimininku. Paklusnus ir tolerantiškas Bostono terjeras gerai jausis šeimoje su vaikais.

Niūfaundlendas - šis švelnus milžinas bus puiki auklė ir apsauga jūsų vaikams. Tiesa, kai kuriems žmonėms nepatinka seilėtekis, kuris būdingas šiai veislei. Niūfaundlendas ypač bus laimingas šeimose, kurios mėgsta aktyvų poilsį prie vandens.

Pomeranijos špicas - savo išvaizda kažkuo panašus į mažą, rausvą lapę. Špicas myli žmogaus kompanija. Tinka šeimoms su vaikais - paaugliais.

Mopsas - santūrus, stabilios elgsenos, labai žavus ir orus. Jis mėgsta būti dėmesio centre. Tai puikus draugas vaikams.

Komentarų nėra