Krepšelis tuščias
Pirkti

Šuo lėktuve 0 Į sąrašą link_right

Šuo lėktuve

 

Artėjant vasaros sezonui, visi ruošiasi atostogoms ir kažkur keliauja ne tik visa šeima, bet ir kartu pasiima savo augintinius. Žinoma, galima savo numylėtinius palikti specialiose šunų įstaigose ar draugams, bet nesame tikri, kaip jais rūpinsis. Be to, svetima vieta ir svetimi žmonės, šuniukui sukels tik stresą. Todėl geriausia jį pasiimti kartu į lėktuvą.

 

Anksčiau tai buvo neįmanoma. Tačiau dabar, šiuolaikinėse aviakompanijose yra galimybė pergabenti ne tik savo gyvūnus, bet ir dviračius, su kuriais, pvz., apkeliausite visą Prancūziją ir grįšite namo kupini kelionės įspūdžių.

 

Jei jūsų šuo nedidelis ir sveria iki 8 kg., tai jį galima pasiimti į saloną. Jei šuo sveria daugiau nei 10 kg., jis turi būti specialiame narve, kuris bus patalpintas į lėktuvo bagažo skyrių.

 

Reikėtų iš anksto žinoti, kad tokia kelionė kai kuriems šunims tikrai nebus pramoga. Jie gali inkšti, loti ir elgtis neadekvačiai. Kad nekiltų tokių problemų, reikia iš anksto nupirkti narvą ir leisti šuniui su juo apsiprasti, tegul jis jame miega, ėda. Taip šuo pripras prie savo naujojo būsto ir lengvai perneš kelionę lėktuvu.

 

Jei kelionė ilga, tai ant narvo dugno reikia paberti specialių granulių, kurios absorbuos jūsų šuns atliktus gamtinius reikalus. Tačiau, kad to išvengti, reikėtų šuns nemaitinti visą parą, leisti jam gerai išsilakstyti ir duoti tik nedaug vandens prieš ilgą kelionę.

 

Turbūt visi žino, kad šuo yra nenuspėjamo charakterio ir gali būti pavojingas pašaliniams žmonėms. Todėl, dėl visų apsaugos, šuniui reikia uždėti antsnukį ir antkaklį su pavadėliu. Bus dar geriau, jei prie savo numylėtinio antkaklio prisegsite medalioną su šuns vardu ir šeimininko mobiliuoju numeriu.

 

Jei įsidėmėsite visus šiuos patarimus ir atliksite juos teisingai, tai gali būti, jog jūsų augintinis norės dar kartą pakartoti kelionę lėktuvu!

Komentarų nėra