Krepšelis tuščias
Pirkti

Kaip parinkti vardą augintiniui? 0 Į sąrašą link_right

Šunų vardai suteikiami pagal tam tikras taisykles.
Šunų vardai suteikiami pagal tam tikras taisykles.

Grynaveislių šunų vardai - informacijos šaltinis. Suteikiami šunų vardai turi tam tikras taisykles. Perskaičius kinologų klubo suteiktą vardą galima sužinoti šuns gimimo metus, serijos numerį, motinos ir tėvo vardus (ir netgi senelių), veislyno pavadinimą, kuriame gimė šuo.

Parinkti vardą šuniukui kartais labai sunku, kadangi jis suteikiamas visam gyvenimui ir nuo Jūsų pasirinkimo gali priklausyti mažylio likimas. Kokiu principu parenkami šuniukų vardai? Visų pirma, šunų vardai turėtų būti melodingi, lengvai ištariami ir tikti veislei. Pageidautina, kad šuniukų vardai nebūtų ilgesni nei trys skiemenys. Taip lengviau pasikviesti šunį pas save ar duoti bet kokias kitas komandas. Kai renkamas šuns vardas, įsivaizduokite, kad vaikštote su suaugusiu šunimi ir duodate jam komandą "Fu". Pripažįstame, kad Edelveisas ar Melancholija - gražiausi šunų vardai, bet kol tokie šuniukų vardai bus ištarti, viskas, ko negalima seniai bus apuostyta, suvalgyta ir pamiršta.

Vienos vados šuniukams suteikiami vardai, prasideda ta pačia raide. Skirtingos veislės turi savo taisykles, kaip parenkami vardai šuniukams. Pagrindu gali būti pasirinktas tėvo ar motinos vardas. Kartais originalūs ir gražūs šuniukų vardai išeina kombinuojant tėvo ir motinos pirmas vardų raides.

Mažų veislių šunys visada žadina švelnias emocijas ir automatiškai vardai parenkami meilesni. Ir, jei Jorkšyro terjerui tokie šuns vardai gana gerai tinka, tai "rimtų" veislių šunys irgi turėtų būti vadinami atitinkamai. Sutikite, rotveileriui ar dogui vargu ar tiks vardas Pūkelis… Geriausia iš anksto sugalvoti tokį vardą, kurį galima paversti meilesniu ar mažybiniu, tačiau nepamirškite naudoti ir pilną šuns vardą.

Šunys gerai jaučia šeimininko intonaciją, todėl pilnas vardas negali būti naudojamas tik tais atvejais, kai esate nepatenkintas šuniuko elgesiu. Pilnas vardas naudojamas, kai duodamos komandos. Pavyzdžiui, einant pasivaikščioti, kvieskite augintinį pilnu vardu (tarkime, vardas yra Vėjas), o jau žaisdami su juo pasivaikščiojimo metu, galite naudoti vardą Vėjelis ir t.t. Pilnas vardas disciplinuoja šunį.

Komentarų nėra