Krepšelis tuščias
Pirkti

Maistas šunims Eukanuba – puikus pasirinkimas 0 Į sąrašą link_right

Maistas šunims Eukanuba
Maistas šunims Eukanuba

Šuo – geriausias žmogaus draugas, šeimos narys, todėl daugelis šeimininkų stengiasi savo augintinį maitinti tik kokybišku ir pilnaverčiu maistu, kuris užtikrintų jo gerovę. Šunų maistas Eukanuba – subalansuotas ir natūralus, praturtintas visais šuniui reikalingais vitaminais ir mineralais, kurie yra būtini sveikiems dantims, stipriems kaulams, regėjimui, odai ir gerai nuotaikai palaikyti. Visgi, net ir kokybišką maistą reikia mokėti parinkti. Štai į kokius kriterijus siūlo atsižvelgti Eukanuba specialistai, renkant ėdalą šunims:

  • Veislė.  Skirtingų veislių šunų negalima maitinti tuo pačiu maistu, jų mityba turi būti subalansuota atsižvelgiant į jų dydį. Tarkim, dideliems šunims, kurių ir kaulai yra didesni, reikia didesnio kalcio kiekio ir fosforo, kurie užtikrintų normalų šuniuko kaulų vystymąsi. Vidutinio dydžio veislių šunims reikia daugiau maistinių medžiagų ir energijos nei dideliems šunims, tačiau mažiau nei mažųjų veislių atstovams, todėl tokiems augintiniams idealiai tinka maistas, kuriame yra vidutinis energijos, vitaminų, baltymų ir kitų maistingųjų medžiagų kiekis. O štai mažiesiems draugams būtinas ypač maistingas ir daug energijos turintis šunų ėdalas.
  • Šuns amžius. Šuns poreikiai keičiasi su amžiumi, šuniui senstant jam reikia daugiau vitaminų ir kitų maistingųjų medžiagų, kurios užtikrintų, kad jūsų augintinis garbingo amžiaus sulauktų sveikas ir jo nepultų įvairios ligos.
  • Informacija ant ėdalo pakuotės. Eukanuba specialistai pastebi, kad dalis šunų augintojų neskaito informacijos apie ėdalo sudėtį. Tai didelė klaida, renkantis maistą reikia atkreipti dėmesį, kokį procentą sudėties sudaro gyvulinės arba žuvies baltymai. Tai pagrindinis šuns energijos šaltinis. Tiesa, kai kurie gamintojai gudrauja ir pirmoje vietoje ant pakuotės nurodo augalinės kilmės baltymų šaltinius: paukštiena, kukurūzų miltai pan. Deja, pamačius tokią pakuotę galite būti tikri, kad ėdalo pagrindą sudaro ne kas kitas, o kukurūzų miltai.

Eukanuba – kokybiškas maistas šunims, visa informacija yra pateikta aiškiai ir tikslai, todėl šeimininkai gali būti tikri, kad šunį šeria būtent tuo, kas yra nurodyta informaciniame lapelyje. Taigi, jei norite, kad jūsų geriausias keturkojis draugas būtų sveikas ir žvalus, rinkitės Eukanuba ėdalą šunims.

HILL'S Senior Lamb
Ėdalas senyviems visų veislių šunims su ėriena
22.50 - 99.90 €
Peržiūrėti
-11% EUKANUBA Daily Care Sensitive Joints
Ėdalas suaugusiems visų veislių šunims, turintiems jautrius sąnarius
52.00 - 100.00 €
Peržiūrėti
BRIT Care Junior Large Breed Lamb & Rice
Lengvai virškinamas ėdalas su ėriena didelių veislių jauniems šunims
42.90 - 79.90 €
Peržiūrėti
HILL'S Natures Best Adult Large/Giant Chicken
Maistas didelių ir ypač didelių veislių suaugusiems šunims su vištiena
63.90 €
Peržiūrėti
BARKING HEADS Tender Loving Care
Lengvai virškinamas ėdalas su ėriena mažoms ir vidutinėms veislėms
15.03 - 66.58 €
Peržiūrėti
TRAINER NATURAL Adult Maxi Beef-Rice-Ginseng
Pašaras didelių veislių šunims su jautiena, ryžiais ir ženšeniu
12.83 - 43.73 €
Peržiūrėti
PRO PLAN Puppy Medium Sensitive Skin
Ėdalas jauniems vidutinių veislių šunims turintiems jautrią odą (alergiškiems)
22.90 - 129.99 €
Peržiūrėti
OK PASSION Dog Adult Complete Chicken & Rice
Pašaras visų dydžių suaugusiems šunims su vištiena ir ryžiais
11.99 - 29.59 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra