Krepšelis tuščias
Pirkti

Maistas šunims Eukanuba – puikus pasirinkimas 0 Į sąrašą link_right

Maistas šunims Eukanuba
Maistas šunims Eukanuba

Šuo – geriausias žmogaus draugas, šeimos narys, todėl daugelis šeimininkų stengiasi savo augintinį maitinti tik kokybišku ir pilnaverčiu maistu, kuris užtikrintų jo gerovę. Šunų maistas Eukanuba – subalansuotas ir natūralus, praturtintas visais šuniui reikalingais vitaminais ir mineralais, kurie yra būtini sveikiems dantims, stipriems kaulams, regėjimui, odai ir gerai nuotaikai palaikyti. Visgi, net ir kokybišką maistą reikia mokėti parinkti. Štai į kokius kriterijus siūlo atsižvelgti Eukanuba specialistai, renkant ėdalą šunims:

  • Veislė.  Skirtingų veislių šunų negalima maitinti tuo pačiu maistu, jų mityba turi būti subalansuota atsižvelgiant į jų dydį. Tarkim, dideliems šunims, kurių ir kaulai yra didesni, reikia didesnio kalcio kiekio ir fosforo, kurie užtikrintų normalų šuniuko kaulų vystymąsi. Vidutinio dydžio veislių šunims reikia daugiau maistinių medžiagų ir energijos nei dideliems šunims, tačiau mažiau nei mažųjų veislių atstovams, todėl tokiems augintiniams idealiai tinka maistas, kuriame yra vidutinis energijos, vitaminų, baltymų ir kitų maistingųjų medžiagų kiekis. O štai mažiesiems draugams būtinas ypač maistingas ir daug energijos turintis šunų ėdalas.
  • Šuns amžius. Šuns poreikiai keičiasi su amžiumi, šuniui senstant jam reikia daugiau vitaminų ir kitų maistingųjų medžiagų, kurios užtikrintų, kad jūsų augintinis garbingo amžiaus sulauktų sveikas ir jo nepultų įvairios ligos.
  • Informacija ant ėdalo pakuotės. Eukanuba specialistai pastebi, kad dalis šunų augintojų neskaito informacijos apie ėdalo sudėtį. Tai didelė klaida, renkantis maistą reikia atkreipti dėmesį, kokį procentą sudėties sudaro gyvulinės arba žuvies baltymai. Tai pagrindinis šuns energijos šaltinis. Tiesa, kai kurie gamintojai gudrauja ir pirmoje vietoje ant pakuotės nurodo augalinės kilmės baltymų šaltinius: paukštiena, kukurūzų miltai pan. Deja, pamačius tokią pakuotę galite būti tikri, kad ėdalo pagrindą sudaro ne kas kitas, o kukurūzų miltai.

Eukanuba – kokybiškas maistas šunims, visa informacija yra pateikta aiškiai ir tikslai, todėl šeimininkai gali būti tikri, kad šunį šeria būtent tuo, kas yra nurodyta informaciniame lapelyje. Taigi, jei norite, kad jūsų geriausias keturkojis draugas būtų sveikas ir žvalus, rinkitės Eukanuba ėdalą šunims.

EUKANUBA Adult Salmon
Ėdalas suaugusiems visų veislių šunims su lašiša
59.00 - 119.00 €
Peržiūrėti
HILL'S Senior Medium Chicken
Ėdalas senyviems vidutinių veislių šunims su vištiena
51.90 - 99.90 €
Peržiūrėti
ARDEN GRANGE Adult Light Fresh Chicken & Rise
Maistas su sumažintu kalorijų kiekiu su šviežia vištiena ir ryžiais
26.11 - 55.99 €
Peržiūrėti
-7% JOSERA Sensiplus
Ypatingai gerai virškinamas pašaras suaugusiems šunims
17.40 - 75.99 €
Peržiūrėti
ROYAL CANIN Cocker Adult
Ėdalas suaugusiems kokerspanielių veislės šunims
17.06 - 96.90 €
Peržiūrėti
ORIJEN Six Fish
Begrūdis sausas ėdalas suaugusiems visų veislių šunims su įvairia žuvimi
54.90 - 148.90 €
Peržiūrėti
EUKANUBA Puppy & Junior Medium Breed
Ėdalas jauniems vidutinių veislių šunims su vištiena
59.00 - 119.00 €
Peržiūrėti
JAZZY su jautiena
Sausas suaugusių šunų ėdalas su jautiena
4.07 - 16.40 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra