Krepšelis tuščias
Pirkti

Maistas šunims Eukanuba – puikus pasirinkimas 0 Į sąrašą link_right

Maistas šunims Eukanuba
Maistas šunims Eukanuba

Šuo – geriausias žmogaus draugas, šeimos narys, todėl daugelis šeimininkų stengiasi savo augintinį maitinti tik kokybišku ir pilnaverčiu maistu, kuris užtikrintų jo gerovę. Šunų maistas Eukanuba – subalansuotas ir natūralus, praturtintas visais šuniui reikalingais vitaminais ir mineralais, kurie yra būtini sveikiems dantims, stipriems kaulams, regėjimui, odai ir gerai nuotaikai palaikyti. Visgi, net ir kokybišką maistą reikia mokėti parinkti. Štai į kokius kriterijus siūlo atsižvelgti Eukanuba specialistai, renkant ėdalą šunims:

  • Veislė.  Skirtingų veislių šunų negalima maitinti tuo pačiu maistu, jų mityba turi būti subalansuota atsižvelgiant į jų dydį. Tarkim, dideliems šunims, kurių ir kaulai yra didesni, reikia didesnio kalcio kiekio ir fosforo, kurie užtikrintų normalų šuniuko kaulų vystymąsi. Vidutinio dydžio veislių šunims reikia daugiau maistinių medžiagų ir energijos nei dideliems šunims, tačiau mažiau nei mažųjų veislių atstovams, todėl tokiems augintiniams idealiai tinka maistas, kuriame yra vidutinis energijos, vitaminų, baltymų ir kitų maistingųjų medžiagų kiekis. O štai mažiesiems draugams būtinas ypač maistingas ir daug energijos turintis šunų ėdalas.
  • Šuns amžius. Šuns poreikiai keičiasi su amžiumi, šuniui senstant jam reikia daugiau vitaminų ir kitų maistingųjų medžiagų, kurios užtikrintų, kad jūsų augintinis garbingo amžiaus sulauktų sveikas ir jo nepultų įvairios ligos.
  • Informacija ant ėdalo pakuotės. Eukanuba specialistai pastebi, kad dalis šunų augintojų neskaito informacijos apie ėdalo sudėtį. Tai didelė klaida, renkantis maistą reikia atkreipti dėmesį, kokį procentą sudėties sudaro gyvulinės arba žuvies baltymai. Tai pagrindinis šuns energijos šaltinis. Tiesa, kai kurie gamintojai gudrauja ir pirmoje vietoje ant pakuotės nurodo augalinės kilmės baltymų šaltinius: paukštiena, kukurūzų miltai pan. Deja, pamačius tokią pakuotę galite būti tikri, kad ėdalo pagrindą sudaro ne kas kitas, o kukurūzų miltai.

Eukanuba – kokybiškas maistas šunims, visa informacija yra pateikta aiškiai ir tikslai, todėl šeimininkai gali būti tikri, kad šunį šeria būtent tuo, kas yra nurodyta informaciniame lapelyje. Taigi, jei norite, kad jūsų geriausias keturkojis draugas būtų sveikas ir žvalus, rinkitės Eukanuba ėdalą šunims.

HILL'S Adult Sensitive Skin Chicken
Ėdalas suagusiems visų veislių šunims, turintiems jautrią odą
23.50 - 99.90 €
Peržiūrėti
-11% EUKANUBA Adult Golden Retriever
Ėdalas suaugusiems auksaspalvio retriverio veislės šunims
50.00 - 96.00 €
Peržiūrėti
HILL'S Puppy Mini Chicken
Ėdalas jauniems mažų veislių šuniukams su vištiena
21.40 - 83.90 €
Peržiūrėti
ARDEN GRANGE Adult Fresh Chicken & Rise
Pašaras visų veislių suaugusiems šunims su šviežia vištiena ir ryžiais
11.90 - 110.90 €
Peržiūrėti
PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin
Ėdalas suaugusiems vidutinių veislių šunims turintiems jautrią odą
21.90 - 129.99 €
Peržiūrėti
TRAINER NATURAL Junior Maxi (9-24)
Pašaras didelių veislių šuniukams
13.73 - 46.10 €
Peržiūrėti
PRO PLAN Adult Small & Mini
Mažų veislių suaugusių šunų maistas su vištiena ir ryžiais
40.90 - 78.90 €
Peržiūrėti
ARDEN GRANGE Prestige Fresh Chicken
Pašaras maitinančioms kalėms ar mažai ėdantiems šunims
12.06 - 60.46 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra