Krepšelis tuščias
Pirkti

Keli kriterijai renkant skanėstus savo augintiniui 0 Į sąrašą link_right

Skanėstai tinka ne tik pamaloninti augintinį, patenkinti jo poreikį graužti ar paskatinti jį už tinkamai atliktą komandą – jie gali būti  ir papildomas vitaminų bei mineralinių medžiagų šaltinis. Tačiau išrinkti tinkamus skanėstus gali atrodyti gana sudėtinga. Kad būtų lengviau, galite pasinaudoti šiais patarimais:

Skaitykite sudėtį. Geriausi skanėstai, turintys kuo mažiau priedų ir kuo daugiau mėsos. Visada ieškokite skanėstų, kurių sudėtyje esantys produktai gerai virškinami ir kurie turi kuo mažiau dirbtinių konservantų. Rinkitės tokius, kuriuose mažiau grūdų. Nenumokite ranka į sudėtyje esančius vaisius ar daržoves. Stenkitės vengti skanėstų, kurie turi daug cukraus ar riebalų. Domėkitės sudėtyje esančiais vitaminais, mineralais ir kitomis naudingosiomis medžiagomis.


Ieškokite skaniausių. Greičiausiai teks išbandyti kelių rūšių ir skonių gaminius, kol atrasite tuos, kurie Jūsų šuniui patiks labiausiai. Skanėstus galite gaminti ir namie - spaudoje ir internete yra nemažai patarimų, kaip tai padaryti – nuo sausainių iki džiovintų produktų (pvz., kepenų). Kai kurie šunys mėgsta labai paprastus dalykus, pvz, sūrį ar obuolius. Tik reikia nepamiršti, kad sūris gali alergizuoti – jis netinka alergiškiems šunims.

Skanėstai – ne maistas. Skanukai tik papildo šuns mitybą, jie nėra pagrindinis patiekalas. Stenkitės, kad šuo nepriaugtų antsvorio. Jei augintinis linkęs tukti, rinkitės nekaloringus skanėstus.

Pavojingi kaulai. Debatai dėl kaulų greičiausiai nenutils niekada. Svarbiausia – neduokite šuniui „plikų“, taip pat trapių virtų ar keptų kaulų. Šiais laikais, kai yra tokia didelė kramtomų žaislų ir skanėstų pasiūla, kaulas tikrai nėra pagrindinė priemonė augintinio dantims prižiūrėti.

Duodami šuniui skanėstus nepersistenkite. Jei šunį dresuojate, atlygis neturėtų būti labai didelis (užtenka vos žirnio dydžio gabalėlio).  Skanėstai turėtų sudaryti iki 10% dienos raciono.

ANTOS Jerkey Chicken plokštelės
Skanėstai su vištiena šunims
1.53 €
Peržiūrėti
ARATON Puppy Treats skanėstai
Sausainiai šunims
0.95 €
Peržiūrėti
ANTOS Toothbrush Mix skanėstai
Dantų šepetukų formų skanėstai šunims
0.48 - 2.79 €
Peržiūrėti
TRIXIE Dentafun su sezamo sėklom
Kaulas Dentafun su sezamo sėklom
1.39 - 5.33 €
Peržiūrėti
CANIAMICI sausgysliniai žiedai
Sausgysliniai žiedai-skanėstai šunims
3.23 - 3.37 €
Peržiūrėti
ANTOS Mini Chicken dešrelės
Dešrelės su vištiena šunims
1.56 €
Peržiūrėti
ANTOS Marrow Bones Mix sausainiai
1.83 - 5.61 €
Peržiūrėti
ANTOS Assorted Vanilla sausainiai
2.15 - 5.38 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra