Krepšelis tuščias
Pirkti

Keli kriterijai renkant skanėstus savo augintiniui 0 Į sąrašą link_right

Skanėstai tinka ne tik pamaloninti augintinį, patenkinti jo poreikį graužti ar paskatinti jį už tinkamai atliktą komandą – jie gali būti  ir papildomas vitaminų bei mineralinių medžiagų šaltinis. Tačiau išrinkti tinkamus skanėstus gali atrodyti gana sudėtinga. Kad būtų lengviau, galite pasinaudoti šiais patarimais:

Skaitykite sudėtį. Geriausi skanėstai, turintys kuo mažiau priedų ir kuo daugiau mėsos. Visada ieškokite skanėstų, kurių sudėtyje esantys produktai gerai virškinami ir kurie turi kuo mažiau dirbtinių konservantų. Rinkitės tokius, kuriuose mažiau grūdų. Nenumokite ranka į sudėtyje esančius vaisius ar daržoves. Stenkitės vengti skanėstų, kurie turi daug cukraus ar riebalų. Domėkitės sudėtyje esančiais vitaminais, mineralais ir kitomis naudingosiomis medžiagomis.


Ieškokite skaniausių. Greičiausiai teks išbandyti kelių rūšių ir skonių gaminius, kol atrasite tuos, kurie Jūsų šuniui patiks labiausiai. Skanėstus galite gaminti ir namie - spaudoje ir internete yra nemažai patarimų, kaip tai padaryti – nuo sausainių iki džiovintų produktų (pvz., kepenų). Kai kurie šunys mėgsta labai paprastus dalykus, pvz, sūrį ar obuolius. Tik reikia nepamiršti, kad sūris gali alergizuoti – jis netinka alergiškiems šunims.

Skanėstai – ne maistas. Skanukai tik papildo šuns mitybą, jie nėra pagrindinis patiekalas. Stenkitės, kad šuo nepriaugtų antsvorio. Jei augintinis linkęs tukti, rinkitės nekaloringus skanėstus.

Pavojingi kaulai. Debatai dėl kaulų greičiausiai nenutils niekada. Svarbiausia – neduokite šuniui „plikų“, taip pat trapių virtų ar keptų kaulų. Šiais laikais, kai yra tokia didelė kramtomų žaislų ir skanėstų pasiūla, kaulas tikrai nėra pagrindinė priemonė augintinio dantims prižiūrėti.

Duodami šuniui skanėstus nepersistenkite. Jei šunį dresuojate, atlygis neturėtų būti labai didelis (užtenka vos žirnio dydžio gabalėlio).  Skanėstai turėtų sudaryti iki 10% dienos raciono.

TRIXIE Flowers skanėstai
Mažų veislių šunų skanėstai-gėlytės
1.30 €
Peržiūrėti
CANIAMICI King Bone kauliukas
Kauliukas šunims
3.71 - 7.14 €
Peržiūrėti
ANTOS Circles Gold skanėstai
Vištienos raumens ratukai šunims
3.56 €
Peržiūrėti
TRIXIE Dentafun su sezamo sėklom
Kaulas Dentafun su sezamo sėklom
1.39 - 5.33 €
Peržiūrėti
ANTOS Marrow Bones Mix sausainiai
1.83 - 5.61 €
Peržiūrėti
ANTOS Chicken D'Light Rise traškučiai
Vištienos ir ryžių traškučiai šunims
2.81 €
Peržiūrėti
MACED džiovinti jautienos gabalėliai
Skanėstas šunims - džiovinta jautiena
2.43 €
Peržiūrėti
JAZZY Puppy Treats sausainiai
Kauliukų formos sausainiai mažiems šuniukams
2.92 - 7.73 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra