Krepšelis tuščias
Pirkti

Kaip nesuklysti renkantis ėdalą šuniui? 0 Į sąrašą link_right

Lepiname savo keturkojus ir ėdalą jiems renkame atsakingai, tiesa? Visgi norai geri, tačiau realybėje neretai tą padaryti kiek sudėtinga, mat pasirinkimas rinkoje itin platus. Daugeliui kyla klausimas, koks maistas geriausiais, kaip išsirinkti? Štai keli patarimai, kaip teisingai pasirinkti pašarą savo šuniui.

Prioritetą teikite aukščiausiai klasei

Kad šiek tiek susiaurintumėte pasirinkimų lauką, pirkdami internetu pirmiausia visą pasiūlą išfiltruokite pagal ėdalo klasę. Siūlome rinktis aukščiausią – Super Premium – ir taip pasirūpinti  visaverte savo keturkojo mityba. Platų pasirinkimą rasite Evet.lt

Atsižvelkite į keturkojo amžių

Ne visi žino, kad amžiaus kriterijus renkant pašarą šuniui yra labai svarbus. Jauni šuniukai itin guvūs, jie daug juda, todėl jiems reikia daugiau baltymų, kalorijų, vyresniame amžiuje šių medžiagų poreikis mažėja. Tai tik vienas iš pavyzdžių, pagrindžiantis, jog keturkojo amžius svarbus renkantis pašarą. Todėl asortimentą filtruokite pagal tai, ar aktualus ėdalas jauniems, suaugusiems šunims ar senjorams.

O kas ingredientų sąraše?

Toliau būtina įvertinti ėdalo sudėtį. Žinoma, prioritetą teikite tam, kuriame dominuoja mėsa, gali būti kitų vertingų ingredientų, bet nerasite priedų, kurie neturi jokios vertės šuns organizmui ar net yra žalingi. O jei pasirinksite Super Premium klasės pašarą, dėl to nerimauti nereikės – tas ėdalas yra aukštos kokybės, sveikas bei visavertis.

Specialieji poreikiai

Galiausiai atsižvelkite į tai, jei jūsų keturkojis turi tam tikrų ligų, sveikatos problemų, pavyzdžiui, nutukimą, alergiją ar kt.

Komentarų nėra