Krepšelis tuščias
Pirkti

Kaip išrinkti tinkamą šampūną savo šuniui 0 Į sąrašą link_right

Yra daugybė šampūnų, kurie skirti skirtingų tipų kailiui ir įvairioms šunų veislėms.
Yra daugybė šampūnų, kurie skirti skirtingų tipų kailiui ir įvairioms šunų veislėms.

Šiandieną yra gausybė šampūnų, skirtų gyvūnams. Tačiau jų kainos nemažos, kai kurių firmų šampūnai kainuoja net brangiau, nei žmonių. Šunų šampūnų sudėtyje yra augalinių ekstraktų, vitaminų ir aliejų. Tai gana brangūs ingredientai, bet jie būtini, nes šuniukų oda yra labai jautri.

Šunis, kurie dalyvauja parodose, reikia prausti reguliariai. Kitus keturkojus numylėtinius užtenka išmaudyti retkarčiais. Jei maudysite šunį du kartus per savaitę savo šampūnu, tai po kiek laiko pastebėsite, kad jam atsirado pleiskanų. Ant šviesių plaukų jų nesimato. Todėl atsiranda rizika, kad jos peraugs į dermatitą, o gali būti ir į egzemą. Dėl to, reikia naudoti tik šunims skirtą šampūną.

Yra daugybė šampūnų, kurie skirti skirtingų tipų kailiui ir šunų veislėms, pvz., šampūnas, minkštam ir linkusiam veltis kailiui, puikiai tinka pudeliams. Šuniui, kurio kailis prarado blizgesį, tiks šampūnas su šilko baltymais. O jei kailis sausas ir atsirado pleiskanų - rinkitės drėkinantį šampūną su gydomosiomis žolelėmis.

Jei jūsų augintinio kailis yra ilgo plauko ir šiurkštus - prekyboje galima rasti šampūno "be ašarų", kuris suteikia formą ir pagerina kailio tekstūrą. Nes tokio šampūno sudėtyje esantis audinės riebalų ingredientas, suteikia kailiui blizgesio, kuris bet kokiu atveju išlieka šiurkštus. Toks šampūnas tinka visų pavidalų terjerams ir egzotiniams šunims.

O gal jūsų numylėtinio oda linkusi į uždegimus, labai jautri, šuo bijo, kad maudantis nepapultų šampūno į akis? Tokiu atveju, patartina rinktis hipoalerginę priemonę jautriai odai ir šampūną "be ašarų", kurie yra skirti ir jauniems, ir suaugusiems šunims.

Kartais šunų negalima maudyti dėl kokios nors ligos. Todėl gyvūnų parduotuvėse rasite specialiai tam skirtų sausų šampūnų. Tai specifinė pudra su maloniu kvapu, kuri surenka dulkes, purvą ir riebalų perteklių. Užbėrus pudros ir po kurio laiko iššukavus kailį, jis pasidaro švarus, blizga ir skaniai kvepia.

Kovojame su kraujasiurbiais!

Išoriniai parazitai (blusos, erkės, utėlės) - tai nekviesti svečiai, kurie gana dažnai įsikuria šuns kailyje ir neduoda jam ramiai gyventi. Tačiau gyvūnų parduotuvėse galima įsigyti specialių šampūnų, kurie naikina šuns kailyje esančius parazitus. Tik įsidėmėkite, kad tokio šampūno negalima naudoti kaip kasdieninės priemonės! Jį galima naudoti, tik tada, kai savo šuns kailyje aptikote parazitų. Be to, patartina rinktis kokybiškas priemones, nes naudojant pigų šampūną, galima pakenkti ne tik šuns kailiui, bet ir jo inkstams.

Jei kailis prarado spalvą...

Gyvūnų parduotuvėse galima rasti įvairių atspalvių šampūnų. Jie nepavojingi, o po naudojimo šuns kailio spalva pasidaro sodresnė ir ryškesnė.

Tokie šampūnai labai tinka šunims, turintiems baltą kailį. Dažnai maudant, jų kailis iš baltos spalvos pasidaro gelsvas, pilkšvas ir t.t. O išmaudžius savo šunį balinančiu šampūnu, jo kailis atgaus baltą spalvą.

Jei jūsų šuo nedalyvauja parodose, tai jo nebūtina maudyti juodo atspalvio šampūnu. Nebent norite jį "pajauninti" ir užmaskuoti jo kailyje atsiradusius žilus plaukus.

Atnaujinantį spalvą šampūną reikia naudoti taip: pašildyti priemonę šiltame vandenyje ir atskiesti santykiu 1:8. Šampūną reikia užpilti ant drėgno kailio ir masažuojant gerai įtrinti. Palaikyti 5-10 minučių, tada nuplauti. Norint sustiprinti efektyvumą, galima šuns kailį apdengti drėgnu rankšluosčiu.

Verta žinoti...

Savininkai, laikantys balto kailio ir trumpasnukius visų atspalvių šunis (buldogas, samojedas, dalmatinas) dažnai susiduria su viena iš svarbiausių problemų - tai po akimis nuo ašarų susidarantys patamsėjimai. Tačiau šią problemą galima lengvai išspręsti specialiomis priemonėmis. Jos būna gelio arba skysčio pavidalo ir turi balinantį efektą. Šias priemones galima įsigyti gyvūnų parduotuvėse. Atsargiai užtepkite gelį ant juodos dėmės, stengdamiesi, kad jo nepatektų šuneliui į akis. Po to nuplaukite. Jei pastebėjote sudžiuvusių dėmių, susidariusių nuo šlapimo, seilių ir ašarų - šią priemonę reikės naudoti savaitę laiko ar net daugiau.

Rūpinkitės savo šuneliu, maudykite jį su jam skirtu šampūnu, atsižvelkite į jo kailio tipą, kadangi jūsų numylėtinis vertas tokių pat gerų priemonių kaip ir jūs.

GILL'S Super Igienizzante šampūnas
Šampūnas raminančio poveikio šunims
3.28 €
Peržiūrėti
BIOGANCE Protein Plus šampūnas
Šampūnas visų šunų tipų kailiams
7.91 - 22.67 €
Peržiūrėti
GILL'S Neutro šampūnas
Šampūnas nuo pleiskanų šunims
3.28 - 6.82 €
Peržiūrėti
GILL'S Super Rigenerante šampūnas
Šampūnas atstatantis normalią šuns kailio būklę
3.28 €
Peržiūrėti
TRIXIE šampūnas jaunikliams
Švelnus šampūnas mažiems šuniukams
2.62 - 6.82 €
Peržiūrėti
TRIXIE šampūnas tamsiam kailiui
Šampūnas tamsaus ir juodo kailio šunims
2.62 €
Peržiūrėti
8in1 šampūnas su proteinais
Šampūnas šunims, stiprinantis ir atgaivinantis kailį bei odą
5.50 €
Peržiūrėti
BIOGANCE Gliss Liss purškalas
Priemonė šunims nuo sąvėlų
12.92 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra