Krepšelis tuščias
Pirkti

Kaip prižiūrėti šunų letenėles 0 Į sąrašą link_right

Šunų letenų pagalvėlės labai atsparios, tačiau ir joms reikia priežiūros.
Šunų letenų pagalvėlės labai atsparios, tačiau ir joms reikia priežiūros.

Po pasivaikščiojimo, daugelis šunų nenoriai grįžta namo, nes žino, kad reikės atlikti nemalonią procedūrą - plautis letenas.

Ši procedūra yra neišvengiama bet kokiu metų laiku. Tačiau ją galima šiek tiek sušvelninti. Jei jūsų šuo mažiukas, o jo letenėles plaunate vonioje, patieskite nedidelį guminį kilimėlį, kad jis joje neslidinėtų ir nebijotų pargriūti.

Vanduo turi atitikti šunelio kūno temperatūrą. Dušo galvutę geriau nuimti, nes iš dušo žarnos bėgantis vanduo geriau išplauna visus nešvarumus. Prieš pradedant šią procedūrą, duokite šuneliui susipažinti su iš dušo žarnos tekančia srove - tegul jis supranta, kad tai tik paprastas vanduo.

Vasaros metu, letenas galima tiesiog nuvalyti drėgnu skudurėliu. Tačiau kada lauke lyja arba sninga, be specialaus šampūno neapsieisite. Prieš procedūrą reikia kruopščiai apžiūrėti pagalvėles: ar neįpjauta letena, ar tarp pirštų nėra smulkių akmenukų, stiklo, o šiltuoju metų laiku - spyglių. Jei tarp pirštų prie plaukų prilipo guma, ją galima iškirpti arba ištirpdyti nagų lako tirpikliu.

Pasirūpinti šuns letenėlėmis reikia ir prieš einant pasivaikščioti, ypač žiemą. Kad šuns pagalvėlių neišgraužtų druska, pėdas reikia patepti specialiu vašku, silikoniniu kremu arba glicerinu. Taip apsaugosite savo augintinio letenas ne tik nuo kenksmingų medžiagų, bet ir nuo nušalimo.

Jei jūsų šuo didelis ir jokiu būdu nenori lipti į vonią, tada jo letenas plaukite vonelėje su specialiomis priemonėmis. Po plovimo kiekvieną augintinio leteną sausai nuvalykite senu rankšluosčiu.

Šeimininkai, kurie taip ir neįpratino augintinių įmerkti letenas į vonelę arba įšokti į vonią savo noru, gali naudoti specialias šunims skirtas drėgnas servetėles. Jų galima įsigyti kai kuriose gyvūnų parduotuvėse. Jei nepavyko jų rasti, tiks ir skirtos vaikams.

Tačiau geriausias būdas apsaugoti jūsų šuns letenas nuo purvo ir sužeidimų - apauti jas specialiais batukais ar šlepetėmis, kurių gausu gyvūnų parduotuvėse. Tik savo keturkojį numylėtinį prie jų taip pat teks pripratinti. Todėl šeimininkai gali rinktis - ar plauti savo šunelio letenėles, ar apauti jį batukais.

URINE OFF valomosios servetėlės
Valomosios servetėlės šunų kailio priežiūrai
13.17 €
Peržiūrėti
TRIXIE mažos kirpimo žirklės
Mažos kirpimo žirklės šunims su apvalintais galais
2.26 €
Peržiūrėti
TRIXIE smulkus trimingas
Smulkus trimingas šuns galvai ir ausims
5.21 €
Peržiūrėti
CANIAMICI Vanity dvigubos šukos-grėblys
Šukos-grėblys šunims su besisukančiais ir judančiais dantukais
7.80 €
Peržiūrėti
CANIAMICI Vanity trimingas
Trimingas šunims
8.06 €
Peržiūrėti
TRIXIE dvipusis šepetys
Dvipusis plastmasinis šepetys šunims
9.18 €
Peržiūrėti
DOGGYMAN Honey Smile šepetys ilgaplaukiams šunims
5.53 - 7.12 €
Peržiūrėti
TRIXIE tankios šukos
Dviejų eilių tankios šukos-grėbliai šunims
6.69 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra