Krepšelis tuščias
Pirkti

Antsnukis šuniui 0 Į sąrašą link_right

Antsnukis reikalingas ne tik agresyviam šuniui.
Antsnukis reikalingas ne tik agresyviam šuniui.

Visi žinome, jog šunys nemėgsta antsnukių, tačiau juos privalo nešioti visų veislių šunys. Dėl šuns elgesio niekas negali būti garantuotas, todėl tik antsnukio pagalba galima užtikrinti saugumą aplinkiniams.

Parinkti antsnukį šuniui nėra sudėtinga, tačiau reikia žinoti, kokių rūšių jie būna, kokiam tikslui naudojami ir t.t. Šuniui bus patogu tik su tokiu antsnukiu, kuriame jis galės laisvai praverti nasrus ir iškišti liežuvį. Tokiu būdu šuo atsivėsina. Jei antsnukis per daug stipriai apspaus šuns nasrus, tai karštą dieną arba treniruojantis jį gali ištikti šilumos smūgis.

Nelabai patogus yra metalinis antsnukis, kuris stipriai remiasi į gyvūno smakrą, kai jis praveria nasrus. Tokie antsnukiai gali stipriai nutrinti šuneliui smakrą. Tinkamas antsnukis neįsirėžia į akis, nespaudžia nosies galiuko. Būtina atkreipti dėmesį į pritvirtinimą. Daugelis jų turi diržą, kuris užsisega plastikiniu užsegimu arba sagtimi už ausų. Tačiau su tokiu antsnukiu šuns palikti vieno negalima, kadangi jis gali jį lengvai nusimauti letenomis ir taip sukelti pavojų aplinkiniams. Todėl, geriau rinktis antsnukį su reguliuojamu ant kaktos diržu, kuris gerai apglunda šuns galvą ir tvirtai laikosi. Rinkdamiesi antsnukį, pasistenkite išsirinkti tokį, kuris lengvai užsisega ir paprastai reguliuojasi.

Toliau aprašysim visų rūšių antsnukius, jų funkcijas, dėvėjimo būdus, pagal kuriuos galėsite išrinkti tinkamą antsnukį savo šuneliui.

Tinkliniai odiniai ir plastikiniai antsnukiai

Lankstiems ir ramiems šunims pakanka tinklinio, pagaminto iš odos arba plastiko, antsnukio. Tinkliniai plastikiniai antsnukiai, nors yra lengvi ir patogūs, netinkami šunų lenktynėms. Kadangi plastikas nuo smūgių ar šalčio gali sutrūkinėti.

Odiniai antsnukiai, nors ir brangesni, yra tvirtesni ir ilgiau tarnauja. Krepšeliai iš plonų odinių juostelių atrodo gražiau, bet vientisi odiniai antsnukiai - patvaresni.

Tinkliniai metaliniai antsnukiai

Vasarą arba prie pliusinės temperatūros šuniui galima uždėti tinklinį metalinį antsnukį. Kai lauke minusinė temperatūra, jų dėvėti nepatartina, kadangi prie metalo gali prilipti šuns dantys ar liežuvis. Netgi metalinės konstrukcijos su odiniu viduje įklotu nepadės išvengti šios problemos.  

Šildomi antsnukiai kainuoja brangiau, jie didesni ir sunkesni. Porolonas, kuris naudojamas kaip šildomoji priemonė, apsaugo jūsų numylėtinį nuo stipraus šalčio. Tačiau toks antsnukis netiks pasivaikščiojimams šiltu oru, kadangi šunelio snukutis gali sušusti.

Dvigubas metalinio antsnukio tinklelis tinka tokiems šunims, kurie mėgsta nuo žemės rankioti visokius "skanėstus". Jei pasirinkote tokį antsnukį, atkreipkite dėmesį į priekinį tinklelį: jo langeliai turi būti vertikalūs. Nes jei jie bus horizontalūs, šuo, bandydamas ką nors paimti ar kam nors įkasti, gali nusilaužti dantį.

Piktiems šunims tinka tik metaliniai antsnukiai, nes jie yra geriausia apsauginė priemonė visiems aplinkiniams.

Vientisi odiniai antsnukiai

Piktiems savo augintiniams šeimininkai dažnai perka vientisus odinius antsnukius. Jie, priešingai nei tinkliniai odiniai krepšeliai, gerai palaiko šuns formą ir apsaugo nuo jo agresyvumo. Tokios rūšies antsnukių patartina nenaudoti per treniruotes ir karštį.

Daugelis dresuotojų šunį su antsnukiu palaiko ilgiau, kadangi taip geriau vystosi jo gūžys ir pagerėja sukandimas. Tokiems tikslams puikiai tinka vientisas antsnukis iš storos odos. Pageidautina, kad oda būtų iš dviejų sluoksnių, nesiglamžytų ir turėtų stiprias tvirtinimo detales.

Kitų rūšių antsnukiai

Antsnukių yra įvairių, skirtų, bet kokioms situacijoms, pavyzdžiui, veterinaras naudoja kilpinį antsnukį. Tačiau su tokiu antsnukiu šuns be priežiūros palikti negalima, nes jis gali iš jo išsinerti arba pasismaugti.

Nailoniniai antsnukiai, užsegami lipnia juostele, tinkami nepiktiems šunims, pvz., važiuojant viešuoju transportu arba vaikštinėjant parke, kur yra daug žmonių.

Nors gyvūnų parduotuvėse yra antsnukių skirtų visoms šunų veislėms, tačiau, kad neišmestumėte pinigų į balą, pasiimkite kartu ir savo augintinį. Taip išsirinksite tinkamą antsnukį ir užtikrinsite ramų ir saugų pasivaikščiojimą ne tik savo šuneliui, bet ir aplinkiniams.

KARLIE sintetinis antsnukis
Antsnukis iš tvirto nailono, su apsauginiu užraktu
3.60 - 4.50 €
Peržiūrėti
KARLIE Master Control
Antsnukis padeda lengviau kontroliuoti šunį
5.20 - 7.10 €
Peržiūrėti
TRIXIE kilpos formos antsnukis
Nailoninis antsnukis šuniui
4.53 - 5.13 €
Peržiūrėti
Antsnukis metalinis rotveilerių kalei
Rotveilerių metalinis juodas antsnukis, specialiai kalėms
8.40 €
Peržiūrėti
Antsnukis odinis aviganio patinui
Aviganių patinų juodas odinis antsnukis
6.63 €
Peržiūrėti
Antsnukis metalinis bokserio patinui
Bokserių šunų metalinis juodas antsnukis
8.40 €
Peržiūrėti
Antsnukis odinis bokserio kalei
Bokserių kalių juodas odinis antsnukis
6.63 €
Peržiūrėti
CANIAMICI nailoninis dresavimo antsnukis
Nailoninis antsnukis - juostelė šunims
4.10 - 5.80 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra