Krepšelis tuščias
Pirkti

Į pagalbą geriausiems žmonių draugams: palos šunims 0 Į sąrašą link_right

Palutės šunims - patogu ir higieniška.
Palutės šunims - patogu ir higieniška.

Nusprendus įsigyti keturkojį draugą, reikia nepamiršti, kad pūkuotas augintinis yra ne tik mielas žaisliukas ir smagi pramoga, bet ir atsakomybė bei papildomi rūpesčiai. Vienas jų – tuštinimasis netinkamoje vietoje. Su kačiukais šiek tiek paprasčiau, jiems reikia nupirkti specialią dėžutę, kraiko ir pora kartų parodyti, kur reikia atlikti savo gamtinius reikalus. Kokybiškas kačių kraikas turi specialų kvapą, kuris kačiukui sufleruoja, kad būtent čia yra jo „vonios kambarys“. Tuo tarpu, su mažais šuniukais sudėtingiau, neauklėjami ir nemokomi jie gali savo šeimininkams pridaryti rūpesčių ne vietoje. Visgi, išeitis yra, tai – palos šunims!

Palutės šunims padeda keturkojus draugus pripratinti atlikti reikalus tinkamoje vietoje. Seniau vietoj palos buvo naudojami paprasčiausi laikraščiai, tačiau jie prastai sugeria drėgmę, nesulaiko kvapo ir augintinis atlikęs visus savo reikalus šlapiomis letenomis gali „pritapnoti“ visus namus. Tuo tarpu, palos šunims puikiai sugeria drėgmę, letenėlės lieka sausos ir švarios.
Tiesa, nereiktų manyti, kad palutė šuniui yra skirta tik patiems mažiausiems. Šiuo metu rinkoje yra pakankamai didelis šių keturkojų draugų „biotualetų“ dydžių pasirinkimas, todėl ir didelių šunų savininkai atras tai, kas puikiai atitiks jų augintinių poreikius. Palos labai praverčia, jei šuo yra karantine, tai reiškia, kad negali išeiti į lauką po skiepų, ligos ar operacijos.

Kaip pripratinti šunį prie palos?

Šuo išties protingas sutvėrimas, tačiau į šaukimą jis reaguoja šiek tiek neadekvačiai ir taip yra ne dėl to, kad jis jūsų nesuprastų, jis tiesiog jūsų nenori girdėti.  Šuo net 16 kartų geriau girdi už žmogų, todėl jūsų šaukimas, kad augintinis nusišlapino netinkamoje vietoje, jam labiau primena erzinantį ūžesį, o ne rimtą gyvenimo pamoką, todėl niekada negalima rėkti ant šuns. Tiesiog kiekvieną kartą šuniui paėdus ar palakus vandens, nuveskite jį ant palos, leiskite jam apsiuostyti, o atlikus visus reikalus pagirkite, paglostykite, duokite kokį skanėstą. Geriausias žmogaus draugas geriau supranta kūno kalbą, todėl gerai atliktas darbas įvertintas gerumu ir švelnumu visada bus palankiau įvertintas nei šaukimas. Po truputį palutę šuniui traukite link lauko durų, galiausiai šuo išmoks tuštintis ne namuose.

Kita vertus, jei palutė šuniui nepatinka ir geruoju neišeina susitarti, visada galite naudoti specialius purškalus, kurie „padeda“ šuniui suprasti, kad tai yra tuštinimosi vieta.

CANIAMICI higieniniai maišeliai
Įvairiaspalviai maišeliai šunų fekalijoms surinkti. 20 vnt x 3
2.87 €
Peržiūrėti
BOB MARTIN Puppy Chew Stop
Purškiama priemonė atpratinti šuniuką nuo daiktų ir baldų graužimo
0.00 €
Peržiūrėti
Happy Pet vienkartinės sauskelnės
Vienkartinės sauskelnės šunims
3.43 - 3.92 €
Peržiūrėti
OROPHARMA Odour Control
Priemonė namams neutralizuojanti šunų ir kačių blogus kvapus
7.70 €
Peržiūrėti
KARLIE tualetas šuniukams
Kokybiškas tualetas šuniukams
17.60 €
Peržiūrėti
GILL'S atbaidymo priemonė
Atbaidymo priemonė šunims
6.28 €
Peržiūrėti
CANIAMICI Happy Nappy tualetas šunims
Higienos komplektas - tualetas ir servetėlės šunims
18.94 €
Peržiūrėti
CANIAMICI prietaisas šunų fekalijų surinkimui
Prietaisas šunų fekalijoms surinkti
1.42 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra