Krepšelis tuščias
Pirkti

Žaislai šunims 0 Į sąrašą link_right

Žaislai visapusiškai lavina šuniuką.
Žaislai visapusiškai lavina šuniuką.

Ne paslaptis, kad vaikai dievina žaislus. Jie yra mentaliteto, emocijų ir psichologinio vystymosi priemonė. Tokias pat funkcijas atlieka žaislai ir šunims.

Tinkamiausi žaislai šunims turėtų būti:

  • džiuginantys šunį;
  • įtraukiantys;
  • saugūs;
  • atsparūs ir ilgaamžiški;
  • pritaikyti pagal šuns asmenybę.

Šunų žaislai reikalingi ne tik paprastam jūsų keturkojo draugo linksminimui. Geri žaislai šunims yra labai svarbūs šuns fizinei ir psichinei gerovei.

Žaislai, skirti kramtymui

Šunys yra tokie gyvūnai, kurie turi kažką kramtyti. Šeimininkas, kurio šuo nuolat namie ieško ką galėtų pagraužti, turėtų jaustis nesaugus ne tik todėl, kad šuo daro žalą daiktams ir baldams, bet taip pat gali pakenkti pats sau. Tačiau po kelerių metų jūs pastebėsite, kad jūsų šuns kaulų forma daug geriau išsivysčiusi negu tų šunų, kurie atsisakė nuolatinio kramtymo įpročio. Taigi, dantų sveikatą garantuoja nuolatinis kramtymas, todėl rekomenduojame nupirkti bet kokio amžiaus šuniui kramtomų žaislų.

Jie padės dantis ištiesinti ir augti tinkamai. Kramtomieji žaislai šunims taip pat padės atsikratyti pieninių dantų be veterinarijos gydytojo įsikišimo. Stebėkite, ką šuo mėgsta kramtyti ir pasistenkite jam nupirkti panašios formos žaislų. Tai ko gero ir yra tai, ko šuneliui reikia, kad jo dantys užaugtų stiprūs ir tiesūs, bei vystytųsi tinkamai. Šunis dažnai traukia žaislai, kai jie jaučiasi džiaugsmingai ir nežino kur dėti savo energiją. Be to, šunims reikia kramtyti kažką prieš miegą, nes pats kramtymo procesas atpalaiduoja, panašiai kaip žmones veikia skaitymas prieš miegą. Žaislai šunims padeda išgyventi vienatvę, kai jų šeimininkas juos palieka. Žaislai yra reikalingi ir tada, kai šuniukai turi įprotį pasilaižyti ar pakandžioti patys save. Kai tik jūs pastebėsite, kad šuo elgsis panašiai, iškart duokite komandą "Ieškok žaislo". Ateityje tai gali išgelbėti jus ir jūsų augintinį nuo fizinės sveikatos problemų.

Siekiant paskatinti šunį daugiau kramtyti, duokite jam valgomųjų žaislų… Pasitarkite su savo veterinarijos gydytoju apie jų saugumą, ir, žinoma, neleiskite, kad jūsų šuo valgytų tai, kam jis alergiškas ar ko negali valgyti dėl medicininių priežasčių. Yra keletas žaislų, kurie įpilami į pašarą, pavyzdžiui firmos "Kong" žaislai.

Pirkite įvairių tekstūrų ir formų žaislus savo šuniukui. Šuo visada turi jų turėti įvairių. Įvairūs žaisliukai turi didelę reikšmę - jie padeda jūsų keturkojui augintiniui tobulėti ir augti.

Žaislų saugumas

Įvairūs šunys žaidžia savo žaislais skirtingai. Todėl niekas niekada negali pasakyti, kad tam tikras žaislas bus vienodai saugus ir veiksmingas visiems šunims. Vienas šuo sugeba greitai sugriaužti savo žaislą ir nuryti jo dalis, kitas gali su juo žaisti dienų dienas, tačiau nesuplėšys jį į daugybę mažų dalelyčių, kurios gali pakenkti šunelio virškinimo traktui.

Laikui bėgant, auga ir keičiasi šunys, o taip pat jų įpročiai ir įgūdžiai. Jei prieš tai šuo galėjo kramtyti žaislą ilgai, ir jūs turėjote pakankamai laiko, kad jį pasiimtumėte atgal, tai vėliau šuo gali taip žaibiškai sukramtyti žaisliuką, kad net nespėsite mirktelėti akimis. Šuo ypač pradeda greitai kramtyti, jeigu įsigyjate antrą šunį, kad šiam nieko neliktų.

Yra žaislų, kurie yra kenksmingi šunų dantims. Jei turite klausimų ar abejonių šiuo klausimu, pasikonsultuokite su savo veterinarijos gydytoju. Šunys gali susilaužyti dantis. Kai šuo išmoks greitai susidoroti su minkštais žaislus, jis savimi labiau pasitikės, todėl griauždamas daug kietesnį žaislą gali stipriai pakenkti savo dantims. Kieti žaislai yra beverčiai, jei šuo negali kramtyti jų. Kai kurie šunys kandžioja tik tokius žaislus, kurie turi kažkokį skonį, arba jei jie gali nuryti mažus žaislo gabaliukus.

Apskritai, reiktų duoti savo šuniukui kramtyti įvairius valgomus žaislus ir atidžiai stebėti, kaip šuniukas juos naudoja. Kad sustiprintumėte šuniuką, reikės pasiūlyti žaislų, kurie reikalauja daugiau pastangų, kad būtų sukramtyti. Labai svarbu, kad šuo būtų suinteresuotas kramtyti žaislus. Tai padės išvengti ne tik dantų ligų, bet taip pat sumažinti šuns stresą, taip pat šuo neturės įpročio kandžioti šeimininko baldų.

Konkurencija dėl žaislų

Įsivaizduokite, kad pas jus gyvena keli šunys. Saugiais žaislais turite rūpintis dar atidžiau. Džekas gražiai žais ir kramtys žaisliukus bei kiaulių ausis iki to laiko, kol jūsų namuose neatsiras antras šuo - Džesi. Tada Džekas bus pasipiktinęs, ypač jei bus pasikėsinta į jo maistą. Pasipiktinimas - normalus, būtinas šuns instinktas, norint apginti savo maistą kelių augintinių grupelėje.

Šunys, kurie niekada nekovojo, gali pradėti tai daryti, kadangi ims labiau vertinti savo maistą ar mėgstamą žaislą. Kova gali įvykti ir kitais atvejais, net jei jūs išspręsite problemą su žaislais. Taigi, išmokite kovoti su šia problema dar prieš naujam keturkojui augintiniui apsigyvenant pas jus. Turėkite omenyje, kad panašių problemų gali iškilti, jei šuo ateis į jūsų namus kaip svečias. Pasirūpinti saugumu - būtinybė.

Vienas iš būdų išspręsti tokias problemas su žaislais - toks: suteikite galimybę žaisti mėgstamiausiais žaislais tik tada, kai šunys yra fiziškai atskirti vienas nuo kito. Pavyzdžiui, kai vienas iš šunų tuštinasi ar valgo. Nepamirškite paslėpti žaislus kai šunys vėl bus kartu, kitaip vėl prasidės intensyvi konkurencija tarp jūsų keturkojų augintinių.

Jų supratimu, pagrindinis gyvenimo tikslas - mėgautis! Džesi galvoja: "Mama davė man vieną žaislą, ir Džekui taip pat. Aš jau savo sugraužiau, bet Džekui netrukdysiu". Taip gali pagalvoti žmonės, bet ne šunys. Vadinasi, Džesi bus pasirengusi atimti iš Džeko žaislą kai tik atsiras tam galimybė.

Jei manote, kad šunys, pirmas kelias savaites taikiai sugyvenę, ir toliau puikiai sugyvens - nebūkite tokie naivūs. Situacija gali pasikeisti bet kuriuo metu. Taigi, geriau niekada šunelių nelaikyti kovą ar konkurenciją provokuojančiomis sąlygomis.

Šunys vertina savo žaislus taip, kaip žmonėms, galbūt, sunku suprasti. Jei suteikti šunims nevalgomų žaislų aikštelę, šunims nebeliks pagrindo kovoti. Bet jei konkurencija išlieka, tada jūs turite nuspręsti, kokio rimtumo šis konfliktas tarp šunų ir ar išvis galime jiems duoti žaislų būnant kartu.

Kartais vienas pasiima silpnesniojo žaislą, kad parodytų savo vietą kaip stipresnio. Nereikia atimti žaisliuko iš to šuns, kuris paėmė jį, verčiau duokite naują. Jei jis taip pat pešis ir dėl antrojo žaislo, matyt, konfliktas tarp šunų yra didesnis nei manėte. Jei šuo atiduoda savo žaislą be kovos, tuomet geriau viską palikti kaip yra. Dėl šuniuko dantų sveikatos leiskite jam ką nors kramtyti, kai antrasis šuo negali atimti, pavyzdžiui, kai šuo yra vedžiojamas lauke.

Šunys naudoja žaislus kaip bendravimo priemonę. Kartais žaislai padeda, kai jie bando įtraukti kitus šunis į žaidimą. Jei šuo neturi žaislo ir bėga paskui, kitas šuo gali pasiūlyti pasivyti - tokie žaidimai gerina šunų santykius. Dominuojantis narys naudoja šį metodą, siekiant skatinti labiau silpnus ir nedrąsius įsijungti į žaidimą. Jūs galite padaryti tą patį, kad padėti įveikti sumaištį tarp savo šunų.

Instinktai

Visi laukiniai šunys stengiasi paslėpti dalį maisto juodai dienai. Štai kodėl jūsų šuo užkasa žaislus ir kaulus. Jūs galite išnaudoti šį instinktą, jei jūsų šuo iškasė duobę kieme. Parinkite tokią vietą, kur jūsų šunelis mėgsta kapstytis (paverskite tą vietą uždaresne, pavyzdžiui, maža tvora ar akmeniu). Užkaskite kelis žaislus, kuriuos šuo mėgsta. Ieškoti įvairių lobių jūsų šuneliui patiks - jam tai taps įdomus užsiėmimas, o jūs, pasinaudoję šiuo instinktu, galite gauti naudos.

Jei ketinate žaisti žaidimą "Surask žaislą", nenaudokite tokio žaislo, kuris turi ypatingą reikšmę jūsų šunims. Užkaskite keletą žaislų, kad jie turėtų užsiėmimą vietoj to, kad atiminėtų vienas iš kito žaislus. Žaislai padeda ugdyti sveiką šunį.

Žaislai kaip bendravimo su šunimis priemonė

Atsižvelgiant į jūsų santykius su savo šunimi, žaislai yra įrankis keturkojo augintinio valdymui. Turėkite omenyje, kad būdas, kuriuo jūs naudojatės žaislais gali turėti didelį poveikį jūsų santykiams su šunimi.

"Paduok!" (Aportas) - tai saugiausias ir sveikiausias žaidimas su šunimi. Jums nereikia naudoti atšiaurių metodų mokyti šunį gerų manierų. Treneriai, kurie naudoja teigiamus paskatinimus mokydami šunis, turi daug taisyklių, kaip dresuoti keturkojį gyvūną. Jei asmuo tai supranta - ugdyti šunį yra nesunku.

Šuo, kuris žino, kaip atnešti daiktą, supranta, kad šis užsiėmimas labai naudingas. Gal šuo ne viską supranta pačio proceso metu, tačiau, be abejonės, šuo mėgausis tokiu žaidimu.

"Aportas" leidžia mokyti savo šunį be didelių pastangų. Kad šuneliui nebūtų pažeisti sąnariai, kojos, meskite žaislą ne per dideliame aukštyje, kad šuo, šoktelėjęs, nenusileistų ant užpakalinės kojos. Toks veiksmas nėra būdingas šunims ir tai gali sukelti žalą. Kadangi skraidančio disko (frizbis) aukštį yra sunku kontroliuoti dėl oro srauto, turite prisiminti, saugos reikalavimus metant jį savo augintiniui. Negalima mėtyti sunkių daiktų, kadangi tai gali pažeisti šuniuko dantis arba kitaip jį sužaloti.

"Ištemptos virvės" žaidimas su savo šunimi turi savo pliusų ir minusų. Jis gali būti dalis mokymo proceso, bet tuo pačiu metu, ne visada saugus tiek šunims, tiek ir žmonėms. Jei nesate profesionalus treneris, tai geriau susilaikyti nuo šio žaidimo. Neleiskite vaikams žaisti "Ištemptos virvės" su savo šunimi. Jei šuns elgesys staiga taps agresyvus ar sunkiai kontroliuojamas, tada daugiau šio žaidimo su savo šunimi niekada nežaiskite. Jei jūsų šuo turi gerą reakciją, tai tik dar viena priežastis išmokyti savo šunį "Aporto". Tai padės jums sužinoti, kaip valdyti savo šunį, be to, tai įpratina šunelį atiduoti jums tai, ką jis turi burnoje.

Žaislai - kaip galingas skatintojas

Yra šunų, kuriems žaislas - net galingesnis skatintojas nei maistas! Galite naudoti žaislų galią motyvuoti šunį nuo pirmųjų dienų, kai šuo tik atėjo į jūsų namų erdvę. Laikykite keletą žaislų ir pamatysite, kuris iš jų labiausiai motyvuoja šunį.

Stebėkite, kokius žaislus šuo mėgsta, kaip jis su jais elgiasi ir nepamirškite, kad šuo turi nuolat turėti žaislų, kurie padės jam įgyti protinių, emocinių ir psichinių sugebėjimų. Žaislai, kurie yra lengvai pažeidžiami dėl to, kad gali būti suvalgyti - pirmieji daiktai, tinkami naudoti mokymo procese. Gautas skanėstas jūsų šuniui bus labai didelis laimėjimas.

"Aportas" taip patinka šunims, kad jie tik ir stengiasi jums įtikti. Tai dar viena paskata, be maisto produktų, kurie gali būti naudojami kaip atlygis. Mokymo proceso tikslą, pasieksite lengviau, jei kartais panaudosite žaislą, kartais - "Aportą", o kartais - jų derinį.

Jūsų pagyrimas, žodinis paskatinimas, gyvas balsas, kūno kalba padeda užtvirtinti motyvacijos priemonę, beje, tai tuo pačiu palaiko šuns susidomėjimą jūsų balso ir kūno kalba. Žaislai tikrai padės bendrauti su savo šunimi!

Pagalvokite prieš pirkdami žaislus. Investuokite į savo šuns žaislus su protu - tai išmintingas sprendimas. Gali būti, kad jūsų šuo turi visą krūvą žaislų, bet vis dar valgo jūsų baldus, tada tiesiog nupirkite jam kažką naujo ir įdomaus - pamatysite, naujas ir įdomus žaislas sudomins jūsų šunį ir turės didelę įtaką jo tobulėjimui tiek fizine, tiek moraline prasme. Galite būti nustebinti savo šuns naujais įpročiais. Kadangi jūsų tikslas yra skatinti savo keturkojį augintinį ir rūpintis juo, atsižvelkite į savo šunelio pomėgius ir charakterį perkant jam žaislus. Žaislai- tai raktas į laimingą šuns gyvenimą!

Keletas paprastų idėjų, kaip pasigaminti žaislus namuose.

  •  Įdėkite du teniso kamuoliukus į sportinę kojinę. Užriškite mazgą virš kamuoliukų. Galite naudoti kamuoliukus su skambaliukais viduje. Šis žaislas gali suteikti daug džiaugsmo jums stebint, kaip šuo griebia ir purto kamuoliukus kojinėje.
  •  Paimkite tvirtą virvę, apie 30 cm ilgio (virvės storis ir ilgis priklauso nuo šuns dydžio), užriškite mazgus abiejuose virvės galuose.
ROGZ Gumz kamuoliukas
Ryškių spalvų kamuoliukai kasdien pradžiugins jūsų keturkojį augintinį
4.03 - 5.76 €
Peržiūrėti
ROGZ Kamuoliukas
Žaismingi, įvairių spalvų kamuoliukai suteiks džiaugsmo jūsų augintiniui
2.29 - 6.05 €
Peržiūrėti
ROGZ Cowboyz
Medžiaginis žaislas šuniui
6.05 - 7.50 €
Peržiūrėti
ROGZ Švyturys
Aportas šunims, geram laiko praleidimui ir dresūrai vandenyje
0.00 €
Peržiūrėti
CANIAMICI bomba - žaislas
Cypiantis žaislas - bomba šunims
1.71 €
Peržiūrėti
ROGZ Skraidanti lėkštė
Skraidanti lėkštė šunims, geram laiko praleidimui ir dresūrai
10.98 €
Peržiūrėti
CANIAMICI Guminis kamuoliukas
Guminis kamuoliukas su dygliukais
4.32 €
Peržiūrėti
CANIAMICI Guminis kauliukas
Kauliukas su spygliukais
3.74 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra