Krepšelis tuščias
Pirkti

Guoliai šunims 0 Į sąrašą link_right

Šuns guolis turi būti jaukus, šiltas ir komfortiškas.
Šuns guolis turi būti jaukus, šiltas ir komfortiškas.

Guoliai šunims, kaip ir žmogui lova - ypatinga detalė. Kiekvienam svarbu turėti patogią vietą pailsėti. Prieš renkant guolį savo augintiniui, reikia surasti tinkamą vietą namuose, kur jis ilsėsis ir miegos. Rekomenduojama stebėti, kokią vietą šuo pats sau išsirinks. Jei augintinis išsirinko netinkamą vietą, šeimininkas turėtų jam padėti. Svarbiausia, kad šuns guolio vieta būtų jauki, šilta ir komfortiška. Juk tai bus nuolatinis jo gyvenamasis kampelis.

Daugelis šeimininkų iš meilės leidžia augintiniams miegoti savo miegamajame. Tačiau tai nėra geras pasirinkimas. Jei šeimininkai nori, kad šuo būtų kuo arčiau jų, guolį gali padėti šalia įėjimo į miegamąjį. Jei nėra tokios galimybės, vietą reikia parinkti kitame kambaryje ir padėti šalia kokį nors šeimininko daiktą, kad šuo jaustų jo kvapą.

Kai šunelis jau turi savo vietą, jam reikia guolio. Gyvūnų parduotuvėse arba internetinė svetainėse galima rasti įvairių dydžių ir formų guolių. Jų būna įvairių: pufai, čiužiniai, minkšti gultai su borteliais, ištiesiamos lovelės, plastikiniai gultai. Guoliai gaminami iš medžio, medvilnės, pliušo arba plastiko.

Pufai dažniausiai siuvami iš medvilninių audinių. Paprastai jie užpildomi medvilne arba kedro drožlėmis, kurios kambaryje paskleidžia malonų miško kvapą. Daugelis pufų turi užtrauktukus, kurių dėka juos galima papildyti šviežiomis drožlėmis arba pataisyti susigulėjusias. Taip pat galima užpilą išimti ir pufą išplauti.

Čiužiniai yra mažiau purūs, juos galima patiesti į kampą, narvo arba bokso vidų. Jie gaminami iš sintetinių medžiagų ir padengti patvariu nailoniniu audiniu.

Daugelis šunų mėgsta minkštus gultus su borteliais, kadangi jie suteikia saugumo jausmą. Jie gaminami ir iš plastiko, ir iš minkštų medžiagų (medvilnės, pliušo). Šiuos gultus ypač mėgsta senyvo amžiaus šunys, kadangi ant bortelių labai patogu padėti galvą. Neretai tokiems gultams suteikiama žaisminga forma, pavyzdžiui, didelė šlepetė.

Ištiesiamos lovelės panašios į žmonių lovas. Metalinis karkasas būna aptrauktas ryškių atspalvių audiniais. Toks guolis patiks šunims, kurie pastoviai bando užsiropšti ant šeimininkų lovos.

Plastikiniai gultai savo forma panašūs į dubenėlį. Juos lengva valyti. Tokiuose gultuose šuo gali gulėti natūralioje padėtyje. Paprastai kartu su jais parduodamos įvairių dydžių ir spalvų minkštos pagalvėlės iš medvilnės, kurias lengva išplauti.

Dekoratyvinių veislių šuniukams puikiai tiks nameliai arba nedidelės būdelės. Jos suteikia šuniui saugumo jausmą.

Stambių veislių šunims geriau rinktis koreguojamą gultą, kurio dėka šuns stuburas bus taisyklingoje padėtyje. Senesnio amžiaus šunys pirmenybę teikia šiltesniems ir minkštesniems gultams.

Šuo neturi miegoti ant grindų - visų pirma, tai nehigieniška, o antra, pavojinga, nes jis gali persišaldyti. Todėl, kiekvienas rūpestingas šeimininkas turi sukurti jaukų ir patogų poilsio kampelį savo keturkojui numylėtiniui.

TRIXIE Lucky guolis
Guolis šunims
12.07 €
Peržiūrėti
TRIXIE Relax guolis
Dvipusis, languotas guolis šunims
15.52 €
Peržiūrėti
ROGZ Paint Paw
Guolis iš aukštos kokybės poliesterio, atsparus vandeniui
57.90 - 94.97 €
Peržiūrėti
CANIAMICI guolių rinkinys
Guolių rinkinys šunims
45.90 €
Peržiūrėti
ROGZ Surf Tartan
Guolis iš aukštos kokybės poliesterio, atsparus vandeniui
57.90 - 94.97 €
Peržiūrėti
ROGZ Purple Chrome
Guolis iš aukštos kokybės poliesterio, atsparus vandeniui
57.90 - 94.97 €
Peržiūrėti
ROGZ Bronze Bone
Guolis iš aukštos kokybės poliesterio, atsparus vandeniui
57.90 - 94.97 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra