Krepšelis tuščias
Pirkti

Flexi pavadėliai 0 Į sąrašą link_right

Flexi pavadėliai
Flexi pavadėliai

Flexi pavadėliai - laisvė šuniui ir jo šeimininkui. Tai pagrindinis kompanijos principas ir siekis. Unikalus ir inovatyvus išradimas iš Vokietijos, pavergė milijonus žmonių - dabar šie automatiniai pavadėliai eksportuojami į daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje. Flexi pavadėliai - tai vokiškos kokybės standartas.

Flexi pavadėlio naudojimas

Augintinis juda laisvai, tačiau jis su pavadėliu. Šeimininkas bet kuriuo metu kontroliuoja šunį, nepaisant pavadėlio ilgio. Flexi pavadėlio pagalba šie akivaizdūs prieštaravimai gali būti paprastai išspręsti. Automatiniai pavadėliai neatsipalaiduoja, nes jie visada yra šiek tiek įtempti. Keičiantis situacijai stabdžių sistemos pagalba šeimininkas gali paveikti savo šunį ir duoti jam "komandas". Spaudžiant stabdį ar švelniai įtempiant pavadėlį, šuniui galima duoti trumpas komandas ar traukti jį link savęs. Papildoma ilgalaikė stabdymo funkcija leidžia užblokuoti pavadėlį ilgam laikui.

Flexi pavadėlių privalumai

  • Judėjimo laisvė. Pavadėliai išsivynioja ir susivynioja iki 8 metrų ilgio, tačiau niekada nesivelka žeme. Kiekvienam šuniui Flexi pavadėliai suteikia judėjimo laisvę, kuri yra naudinga sveikatai ir džiugina jūsų keturkojį draugą.
  • Valdymas ir patikimumas. Integruota stabdymo ir įtempimo sistema, leidžia šeimininkui patikimai valdyti savo augintinį viena ranka.
  • Kokybė. Visos Flexi pavadėlių detalės gaminamos Vokietijoje ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Kiekvienas pavadėlis gamybos metu išbandomas virš 100 skirtingų kokybės testų. Pavadėliai surenkami rankomis.

Šiame vaizdo įraše paprastai ir aiškiai parodomas automatinio Flexi pavadėlio naudojimas.

Vaizdo įrašas apie Flexi kompaniją.