Krepšelis tuščias
Pirkti

Straipsniai

Šuo vaikšto žeme, kurioje pilna stiklo šukių ar kitų aštrių daiktų. Nuo to neapsaugotas nei vienas gyvūnas.

Pirmoji pagalba: šuo įsipjovė leteną. Ką daryti?

Kiekvienas šuns šeimininkas anksčiau ar vėliau susiduria su tuo, kad jo augintinis pradeda šlubuoti, negali priminti letenos, varva kraujas…

Gyvūno užmigdymas – sunkus ir skausmingas išbandymas visai šeimai.

Tie baisūs žodžiai… gyvūnų eutanazija

Kai gyvūnui laikas išeiti - visada sunku. Nesvarbu, dėl kokios priežasties, nesvarbu, kiek jam metų, kiekvienas šeimininkas patiria neįtikėtiną kančią nuo to, kad turi priimti tokį sprendimą ir matyti paskutinias savo augintinio minutes. Gyvūnų eutanazija - sunkus ir skausmingas išbandymas visai šeimai.

Ne tik laukiniai gyvūnai, bet ir naminiai taip pat kenčia nuo žiemos šalčio.

Hipotermija: kaip padėti šuniui?

Atšiaurus žiemos oras pavojingas ne tik laukiniams gyvūnams. Naminiai gyvūnai taip pat kenčia nuo žiemos šalčio. Gyvendami jaukiuose namuose prižiūrimi rūpestingų šeimininkų, šunys tapo jautresni šalčiui ir labiau pažeidžiami, nei jų laukiniai giminaičiai.

Šunų alergiją gali sukelti keletas priežasčių, o dėl niežulio dažniausiai kalti kelių rūšių sukėlėjai.

Šunų alergija. Kodėl augintinis kasosi?

Kas yra šunų alergija? Tai būklė, kai augintinio organizmas labai jautriai reaguoja į kokį nors ingredientą. Kai šunį kankina niežulys, jis nuolat kasosi kūną ar ausis, nieko gero nelaukite. Nustatyti ar augintinis tikrai kenčia nuo alergijos gali tik gydytojas.

Jei gyvenate nuosavame name ar kaime, pratinkite šuniuką “reikalus” atlikti tam skirtoje vietoje arba už sklypo ribų

Kaip išmokyti šuniuką eiti į tualetą

Kuo jaunesni šunys, tuo dažniau jie eina į tualetą. Mažylis nori į tualetą kas 2 - 3 valandas: po miego, po valgio, po žaidimų, pertraukose tarp žaidimų ir t.t. Norint greitai pasiekti gero rezultato, reikia nuolat sekti šuniuko veiksmus. Kai šuniukas jau bus pripratęs eiti į tualetą lauke ir kentės, nepiktnaudžiaukite jo kantrybe.

Skiepyti šunis - būtina.

Skiepų privalumai ir trūkumai

Šuns gerovė priklauso nuo šeimininko. Dažnai negana šunį pamaitinti, išvesti pasivaikščioti ir suteikti stogą virš galvos. Šeimininko pareiga kasdien rūpintis savo augintiniu ir jį stebėti, kad šis būtų sveikas ir žvalus. Šunį reikia apsaugoti nuo pagrindinių šunų ligų. Neskiepytas šuo gali nesunkiai užsikrėsti žaisdamas lauke.

Taisyklių žinojimas - palengvins šuniuko priežiūrą.

Ką reikia žinoti šuniuko šeimininkui, kad šuo augtų sveikas

Tam, kad jūsų šuniukas normaliai vystytųsi, augtų sveikas ir stiprus, kad nenukentėtų jo psichika laikykitės šių taisyklių.

Šuniui natūralu - mėsa, arkliui - avižos.

Natūrali mityba: kaip tinkamai parinkti natūralaus maisto kiekį?

Ne taip dažnai galima sutikti šuns šeimininką, kuris žino atsakymą į klausimą: `Kas yra natūralus maistas?`. Dauguma žmonių galvoja, kad tai bet koks maistas, išskyrus sausą ėdalą. Toks požiūris yra klaidingas. Maistas turi būti natūralus, ne tik savo kilme, bet taip pat pritaikytas konkrečioms gyvūnų rūšims.

Šunų maistas - turi būti šviežias.

Šunų maistas: kokie produktai reikalingi?

Pirma ir svarbiausia taisyklė - šunų maistas turi būti aukštos kokybės ir šviežias. Ekspertai pataria šunų maistui naudoti žalią mėsą, bet galima duoti ir virtą mėsą. Jūsų augintiniui puikiai tinka šios mėsos rūšys: jautiena, arkliena, veršiena, vištiena. Visa tai - liesa mėsa, kuri lengvai virškinama.

Sausas šunų maistas - tinkamai subalansuotas.

Sausas šunų maistas

Daugumos rūšių paruoštas šunų maistas yra tinkamai subalansuotas optimaliai šuns mitybai, priklausomai nuo amžiaus ir aktyvumo.

 Mėsa - būtina šunų racione.

Mėsa. Ką reikia žinoti šuns šeimininkui?

Mažai tikėtina, kad be tinkamos mitybos šuo bus sveikas. Kas reikalinga tinkamai šunų mitybai? Žinoma, riebalai, baltymai, vitaminai, mineralai. Visa tai yra mėsoje, kuri būtina šunų racione.

Svarbu patiekti šviežią ir pilnavertį maistą.

Septynios tinkamos šunų mitybos taisyklės

Šių taisyklių žinojimas padės patiekti skanų, maistingą ir pilnavertį maistą, kad augintinis būtų sveikas, normaliai augtu ir vystytusi.

Pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais, šuniukas maitinamas žymiai dažniau.

Kaip maitinti šuniuką

Ėdalo pagrindas turėtų būti baltyminiai maisto produktai: mėsa, daugiausia žalia, pieno produktai ir kiaušiniai. Košėmis ir sriuba, geras šuo neišaugs.

Didelė šunų maisto gamintojų dalis, gamina įvairius produktus ir žmonėms.

Šunų maisto gamintojai

Gyvūnų pašarų pramonė yra žmonių maisto pramonės ir žemės ūkio dalis. Trys iš penkių pagrindinių JAV gyvūnų ėdalų kompanijų yra dukterinės didelių tarptautinių įmonių dalys.

Specialūs kaulai padės dantų priežiūroje.

Dantų priežiūra

Dantų valymas susideda iš eilės įprastų elementų, kuriuos lengva įsiminti. Yra daug įvairių dantų valymo metodų, kurie tarpusavyje skiriasi judesiais, jų seka ir dantų paviršių valymo tvarka. Standartinė dantų valymo metodika - tai paprasti judesiai šepetėliu, kurie nuvalo įvairius dantų paviršius.

Ar reikia šunims kirpti nagus

Ilgi nagai gali sukelti nedideles, bet bjaurias traumas: šunys užsikabina už akmens, slenksčio ir t.t. Gydymas nemalonus ir skausmingas.

Automobilis - pavojaus zona.

Šuo automobilyje šiltuoju metų laiku

Niekada nepalikite šuns automobilyje per vasaros karščius! Šiame straipsnyje jūs sužinosite, kodėl niekada negalima nusižengti šiai taisyklei.

Rinkdamiesi šuniuką atkreipkite dėmesį į kailio priežiūros ypatumus.

Šuns kailio priežiūra

Beveik visas šuns kūnas padengtas kailiu (išskyrus nosies galiuką ir letenų pirštų pagalvėles). Kailis reguliuoja šilumą organizme ir apsaugo šunį nuo sušalimo arba perkaitimo. Riebalų liaukos gamina odos riebalus, kurie padengia šuns odą ir kailį.

Blogas šuns kvapas - nemalonus reiškinys aplinkiniams.

Blogas šuns kvapas

Pastebėjote, kad augintis pradėjo skleisti blogą kvapą. Šuns kvapas - natūralus reiškinys, tačiau kas, jei tai teikia nepatogumų? Mes pabandysime jums padėti. Šunys - gyvūnai neturintys prakaito liaukų, todėl kvapo šaltinis pas juos gali būti tik kailis.

Visi antkakliai šunims, turi savo paskirtį.

Antkakliai šunims

Antkaklis - būtinas šuns atributas. Tačiau pasirinkti ne taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Antkakliai šunims gali būti skirti ne tik kiekvienai veislių grupei, bet ir tam tikriems atvejams ar skirtingų tipų treniruotėms. Susigaudyti tokioje antkaklių įvairovėje nėra paprasta. Mes padėsime pasirinkti teisingai.

Žaislai visapusiškai lavina šuniuką.

Žaislai šunims

Ne paslaptis, kad vaikai dievina žaislus. Jie yra mentaliteto, emocijų ir psichologinio vystymosi priemonė. Tokias pat funkcijas atlieka žaislai ir šunims.

Drabužėliai turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs.

Drabužiai šunims

Jau tapo įprasta, gatvėse matyti ne tik gražiai apsirengusius žmones, bet ir papuoštus jų augintinius. Kas tai? Mada ar būtinybė? Vieni sako, kad tai netikęs paprotys, nes ne drabužiai nulemia šuns grožį, kiti sako, kad tai kasdienybės paįvairinimas. Kaip rengiasi žmonės, taip ir augintiniams reikia drabužių, kad išsiskirtų iš kitų.

Kiekvienas žmogus turi pasistengti pasirinkti “savą” šuns veislę.

Visos šunų veislės svarbios ir reikalingos

`Geriausios veislės` ieškotojai kažkodėl nesusimąsto, kodėl yra daugiau kaip 500 šunų veislių. Jei kurios nors iš jų būtų daug geresnės už kitas, `blogiausios` jau seniai nebeegzistuotų.

Kiekvienas žmogus ras sau tinkamą šunų veislę.

Kaip pasirinkti šuns veislę

Šiuo metu yra daugiau nei 500 šunų veislių. Todėl sau tinkamą šunį, gali pasirinkti, beveik kiekvienas. Reikalinga suformuluoti ko norite, o veislė atsiras. Tam reikia užduoti sau keletą klausimų ir labai sąžiningai į juos atsakyti.

Šuniukas kaip ir vaikas - lygiateisis šeimos narys.

Šunų veislės šeimai

Pagaliau nusprendėte įsigyti šunį. Kaip išsirinkti veislę, kad ji tiktų laikyti namuose ir gerai sugyventų su vaikais? Veislių sąrašas, kurios geriausiai tinka šeimoms, padės jums padaryti geriausią sprendimą.

Išsirinkti šuniuką - nelengva, visi panašūs ir tuo pačiu skirtingi.

Kaip išsirinkti šuniuką

Kaip išsirinkti šunį? Klausimas sudėtingas, tačiau pabandysime padėti. Taigi, svajoji apie šuniuką... Tavo noras suprantamas ir pagirtinas. Tačiau, ar esi tikras, kad rimtai apgalvojai? Šuo - ne daiktas, kurį galima nusipirkti parduotuvėje ir jei nepatiko, po kelių dienų grąžinti.

Išsirinkti augintinį - nelengva užduotis.

Šuniukai: pirmieji žingsniai

Visiems norintiems įsigyti šuniuką, Anglijoje siūloma keturiolikos klausimų anketa… `Ar yra kas nors namuose, kas visada galėtų prižiūrėti šunį (trumpo vizito pietų metu nepakanka)?`, `Ar būsto dydis leidžia laikyti šunį?`, `Ar jūs pasiruošę ilgiems pasivaikščiojimams?`, `Ar galite sau leisti išlaidas veterinarui?`.

Geriau kreiptis į veterinarą, nei klausyti `bobutės` patarimo.

12 mitų apie šunis

Iš šunų šeimininkų ir naujai iškeptų `instruktorių` galima išgirsti daug mitų apie šunis. Šios `tiesos` neturi jokio pagrindo, tačiau nepaisant to, daugelis jomis tiki.

Šuniukas - ne žaislas.

Patarimai įsigyjant šuniuką

Kam reikėtų geriausio žmogaus draugo? Jeigu šiuose teiginiuose atpažinsite save arba draugą, gal pats metas pagalvoti apie tai, kad galite jį arba save pradžiuginti įsigydami mielą, mažą keturkojį. Meilė gyvam padarui, negali likti be atsako - įsigykte šunį! Joks kitas gyvūnas nesugeba taip atsiliepti į žmogaus jausmus kaip šuo.

Nepalikite augintinių likimo valiai - jie negali pasirūpinti savimi.

Ar imti augintinį iš gyvūnų globos namų?

Tikriausiai daugelį aplanko jausmas, kai norisi kažką globoti, prižiūrėti. Turėti mažą draugą, kuris praskaidrintų nuotaiką ir pasitiktų grįžtant iš darbų ar paskaitų. Todėl pradedame augintinio, kuriam galėtumėme skirti visą savo dėmesį, paieškas.

Jie žinote taisykles, kelionė su augintiniu nebus sunki.

Į užsienį su augintiniu

Planuojate atostogas svečioje šalyje ir norėtumėte ten nusivežti savo augintinį? Viskas įmanoma, tik prieš tai reikės pasirūpinti keliais papildomais niuansais.

Šuo užpuolęs ryklį.

Vaizdelis apie šunį, apkandžiojusį ryklį, tapo populiariausiu `Youtube` svetainėje

Pora šunų, būrys ryklių ir negyvas diugonis - idealūs aktoriai siužetui, sužavėjusiam interneto svetainės `Youtube` vartotojus. Vaizdo klipe nufilmuoti du šunys, plaukiantys į krantą netoli Australijos Brumo miesto.

Šis Tibeto mastifas - brangiausias šuo pasaulyje.

Brangiausias šuo pasaulyje

Tibeto mastifo šuniukas Hong Dong yra brangiausias šuo pasaulyje. Kinijos milijonierius už jį sumokėjo rekordinę sumą - 1,5 milijono dolerių. Prieš šį sandėrį brangiausiu šunimi laikytas kitas tibeto mastifas - jis 2009 metais buvo nupirktas už 600 tūkstančių dolerių.

Bostono terjero akys - didžiausios pasaulyje.

Didžiausias akis turintis šuo papuolė į Gineso rekordų knygą

Į Gineso rekordų knygą pateko šuo, kurio akys pripažintos didžiausiomis pasaulyje. Oficiali Gineso rekordų knygos svetainė praneša, kad Bostono terjero vardu Bruschi akies skersmuo yra 28 mm.