Krepšelis tuščias
Pirkti

Šunų veislės iš B raidės

Čia rasite visas šunų ir šuniukų veisles iš B raidės.

Šunų veislės

Populiariausi šunų vardai 2024

Barzdotasis kolis draugiškas ir su vaikais, ir su gyvūnais

Barzdotasis kolis

Barzdotasis kolis – tai šuo kuris jokiais būdais neleis apie save pamiršti. Ištikimas draugas, kuris nori būti įvykių centre, nemėgsta vienatvės, netinka būti laikomas prie būdos – jam reikalinga žmogaus kompanija. Ištikimas, nuolat seka iš paskos, neturi tendencijos pabėgti. Judrus ir gyvybingas, ypatingai mėgsta šokinėti, tačiau charakteris neagresyvus.

Belgų aviganis - žaismingas ir lengvai dresuojamas.

Belgų aviganis

Belgų aviganis – tai darbinis ir ganymo šuo, kuris ne tik ganydavo bandas, bet ir jas saugodavo nuo plėšrių žvėrių. Yra keturios Belgų aviganių rūšys: griunendalis, lakenua, malinua ir terviurenas. Įsigiję belgų aviganį nesigailėsite, kadangi šalia jūsų visada bus puikus kompanionas, draugiškas, judrus, protingas ir sargus augintinis!

Berno zenenhundas - stiprus ir protingas.

Berno zenenhundas

Berno zenenhundai yra nuostabūs šeimos šunys, vertinami dėl savo atsidavimo šeimai ir natūralaus grožio. Šie šunys turi nuostabią uoslę, yra protingi ir ištvermingi, todėl dažnai pasirenkami kaip tarnybiniai šunys, dalyvauja gelbėjimo operacijose kalnuose.

Biglis - ypatingai draugiškas.

Biglis

Biglis - sena medžioklinio Anglijos skaliko veislė, kuri kelis šimtmečius buvo naudojama medžioklėje. Pirmą kartą šį veislė paminėta 1475 metais. Šunys buvo veisiami Anglijos aristokratų dvaruose. Biglis yra kilęs iš keltų skalikų, kurie buvo kryžminami su nedideliais Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos skalikais.

Bobteilas - draugiškas ir ištikimas.

Bobteilas

Bobteilas egzistuoja bent 200 metų, tačiau jo kilmė neaiški. Manoma, kad bobteilo protėviai buvo šunys iš Europos, patekę laivais į Britų salas. Bobteilus augino avių piemenys ir galvijų varovai, kurie vertino darbines bobteilo savybes. Dabartiniai bobteilai smarkiai skiriasi nuo savo pirmtakų.

Bokseris - protingas ir lengvai dresuojamas.

Bokseris

Bokseris (vokiečių bokseris) atsirado XIX a. pabaigoje, vedant kryptingą selekcinį darbą. Bokserių veislės pagrindu tapo bulenbeiceriai, senovės asirų kovinių šunų palikuonys, kuriuos atvežė finikiečių jūreiviai. Bokseriai buvo kresni, stiprūs šunys, visiškai bebaimiai ir mažai jautrūs sužeidimams.

Boseronai sugeba nujausti nuotaiką.

Boseronas

Boseronas (angl. Beauceron) arba prancūzų aviganis priklauso ganymo ir sargybos šunų veislei. Juos augino ir veisė gyvuliams ganyti ir avių bandoms saugoti.

Bostono terjeras - viena iš nedaugelio šunų veislių, kuriai galima užklijuoti etiketę `Pagaminta JAV`.

Bostono terjeras

Bostono terjeras - palyginti jauna, amerikiečių šunų veislė. Jos istorija, skirtingai nuo senesnių šunų veislių, patvirtinta dokumentiniais faktais. Veislė buvo sukurta XIX a. pabaigoje, senųjų bul - and - terjerų pagrindu. Tuo metu, šie šunys buvo labai populiarus Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Briaras - puikus draugas aktyviems žmonėms.

Briaras

Jei mėgstate aktyvų gyvenimą, briaras bus puikus jūsų draugas. Jis dieną naktį demonstruos jums savo gerąsias charakterio savybes, rūpinsis visais šeimos nariais, ypač – vaikais.

Bulmastifas - pramintas `tyliuoju sargu`, idealiai tinka auginti bute.

Bulmastifas

Bulmastifas išvestas Jungtinėje Karalystėje, kryžminant mastifus su buldogais. XIX amžiuje miškuose klestėjo brakonieriavimas. Tais laikais brakonieriavimas buvo baudžiamas mirtimi, o brakonieriai dažnai žudydavo gamtos saugotojus, kad nebūtų sugauti. "Reindžerių" pagalbai ir buvo veisiami specialūs šunys, patruliavimui naktį.

Bulterjeras - bebaimis ir energingas šuo.

Bulterjeras

Bulterjero tėvynė - Anglija. Tiesioginiu bulterjero protėviu skaitomas senasis bull - and - terrier, kuris kilo kryžminant "senuosius buldogus" su terjerais. Jis buvo sutinkamas XIX amžiaus pradžioje Anglijoje. Bulterjeras - aktyviai domisi supančia aplinka, bebaimis ir energingas šuo.

Burbulis - labai stiprus ir ištvermingas šuo.

Burbulis

Burbulis – tai kolonistų iš Vokietijos ir Nyderlandų į Afriką atvežtas bulenbeiserio palikuonis. Po anglų - būrų karo ši veislė buvo kryžminama su iš Anglijos atvežtais bulmastifais ir XIX a. pabaigoje įgavo savo dabartinę išvaizdą. Burbulių veislė Pietų Afrikos Respublikoje oficialiai buvo pripažinta 1983 metais.