Krepšelis tuščias
Pirkti

Šunų veislės iš S raidės

Čia rasite visas šunų ir šuniukų veisles iš S raidės.

Šunų veislės

Populiariausi šunų vardai 2023

Samojedas greitai randa bendrą kalbą su vaikais.

Samojedas

Samojedas puikus šeimyninis šuo – ištikimas ir rūpestingas, suaugusiųjų ir vaikų draugas! Spėjama, kad samojedai yra pati seniausia veislė tarp šiaurės kinkomų šunų. Samojedų laika – šuo, turintis stabilią psichiką ir protą. Linksmas, supratingas, tačiau nepriklausomas savo veislės gyvūnas keri nestandartiniais veiksmais ir poelgiais.

Šarpėjus - ne tik geras kompanionas, bet ir puikus sargybinis.

Šarpėjus

Šarpėjus - viena seniausių šunų veislių. Dabartinių šarpėjų protėviai egzistavo maždaug prieš dvidešimt šimtmečių, apie kuriuos liudija šunų skulptūros, panašios į šarpėjus, randamos senovės kapuose. Vieni tyrinėtojai mano, kad šarpėjaus tėvynė yra prie Pietų Kinijos jūros, Kwun Tong provincija, kiti - Šiaurės Kinija, Tibetas.

Protingiausių šunų sąraše šeltis užima šeštąją vietą.

Šeltis

Šeltis (angl. Shetland Sheepdog) arba Šetlando aviganis kilęs iš Šetlando salų, kurios išsidėsčiusios Škotijos šiaurėje. Kalbama, kad ši veislė atsirado sukryžminus Škotijos kolių, Grenlandijos banginių medžiotojų „jakų“ šunų ir špicų veisles. Kita kildinimo versija sieja šiuos šunis su karaliaus Čarlzo spanieliais.

Senbernaras - nepaprastai draugiškas.

Senbernaras

Senbernaras - tai gražus, galingas, įspūdingas, turintis ramų, nuovokų, truputį flegmatišką charakterį, besąlygiškai mylintis ir prieraišus šuo. Taigi, jei jūsų neišgąsdino sunkumai, susiję su šio šuns auginimu ir auklėjimu, kurie akimirksniu pranyksta esant šio mielo padarėlio draugijoje, tada šis šuo jums kaip tik!

Ši Cu - viena seniausių veislių pasaulyje.

Ši Cu

Ši Cu (angl. Shih Tzu) - senovės šunų veislė, vidutinio dydžio šunų palikuonys, kuriuos garbino Tibeto šventyklose. Šiuos šunis kaip vertingą dovaną Lamos siųsdavo Kinijos imperatoriams. Kitas paplitęs Ši Cu pavadinimas - "liūto šuo iš Tibeto".

Šiba inu - drąsus, nuovukus, nepriklausomas.

Šiba Inu

Šiba Inu (angl. Shiba Inu) – tai sena japonų veislė. Tikslių duomenų apie šios veislės atsiradimą nėra. Šunys, šibos tipo, buvo sutinkami Japonijoje daugiau nei prieš 3000 metų. Šiba yra tikriausiai pati seniausia iš šešių giminingų japonų šunų veislių, bendrai vadinamų „nippon - inu“.

Sibiro haskio akys - nuostabios.

Sibiro haskis

Tiesioginiai Sibiro haskio protėviai yra čiukčių kinkomieji šunys. Manoma, kad šie šunys į Čiukotką pateko, kai čiukčiams prireikė išplėsti medžioklės plotus. Tam buvo reikalingi rogutėse kinkomi šunys, kurie dideliame šaltyje nesunkiai įveiktų didelius atstumus, tuo pačiu naudodami mažą kiekį energijos.

Skaiterjeras

Kaip ir daugelis trumpakojų terjerų veislių, skaiterjeras (angl. skye terrier) kilęs iš Škotijos. Veislės pavadinimas kilęs iš vienos Škotijos salos pavadinimo - Skaja. Tikslios informacijos apie veislės kilmę neišliko. Šiuo metu žinomi XVII a. įrašai, kuriuose aprašomi šunys, panašūs į skaiterjerus.

Škotų terjeras

Škotų terjeras, ankščiau nešiojęs "Aberdino terjeras" vardą, įvairiomis formomis gyvuoja šimtmečius, tačiau tik nuo XIX a. pradžios pradėtas kryptingas veislės puoselėjimas. Veislė išvesta medžioti lapes ir barsukus.

Slovakų čiuvačas - ir nepriklausomas, ir ištikimas.

Slovakų čiuvačas

Slovakų čiuvačas – tai neįkainojamas piemens pagalbininkas ir draugas kalnuotose rajonuose. Jis labai atsidavęs ir drąsus, pasiruošęs saugoti jam patikėtą turtą arba bandą nuo bet kokio priešo, įskaitant lokį ir vilką. Būdamas geru bendrakeleiviu, gynėju ir sargu, jis taip pat rado pripažinimą ir kitose srityse.

Stafordšyro bulterjeras - bebaimis ir ištikimas.

Stafordšyro bulterjeras

Stafordšyro bulterjeras – sveikos fizinės ir psichologinės būsenos veislė, nereikalaujanti daug priežiūros ir išsiskirianti ilgaamžiškumu. Tai šuo - kompanionas.