Krepšelis tuščias
Pirkti

Retriveriai, spanieliai, vandens šunys

Šunų veislės

Populiariausi šunų vardai 2024

Auksaspalvis retriveris - tikras vaikų numylėtinis.

Auksaspalvis retriveris

Auksaspalvio retriverio kilmę gaubia paslaptis. Trūkstant patikimų faktų sklido neįprasta legenda, kad 1858 m. Anglijos miestelyje Braitone, lordas Tvidmaut iš cirko įsigijo rusų aviganių, kurie jį pakerėjo savo pasirodymu ir išvaizda.

Labradoro retriveris - tikras šeimos draugas.

Labradoro retriveris

Labradoro retriveris - seniausia ir populiariausia retriverių veislė. Pirmą kartą buvo paminėtas 1822 metais. Tiksli labradoro kilmė nėra nustatyta, tačiau žinoma, kad jo protėviai buvo Šiaurės Amerikos indėnų šunys (niūfaundlendas), kurie padėjo žvejams traukti tinklus ir rinkti žuvis šokinėjančias iš tinklų.

Anglų kokerspanielis - tikras šeimos draugas.

Anglų kokerspanielis

Kokerspanielis Anglijoje buvo naudojamas slankų medžioklėje. Anglijos šunų augintojai atkreipė ypatingą dėmesį į spanielių medžioklės sugebėjimus ir dirbo juos tobulindami. Pirmose Anglijos šunų parodose pievų spanieliai buvo skirstomi pagal svorį: iki 11,4 kg ir daugiau. "Kokeriai" buvo priskiriami prie pirmosios kategorijos.

Amerikiečių kokerspanielis - tikras šeimos numylėtinis.

Amerikiečių kokerspanielis

Įvairūs spanielių šunys Amerikoje atsirado dar prieš Jungtinių Valstijų sukūrimą. Amerikiečių kokerspanielis tiesiogiai kilo iš anglų kokerspanielių. Tačiau, Jungtinėje Karalystėje ir JAV veisimas buvo vykdomas skirtingomis kryptimis, todėl atsirado reikšmingų skirtumų tarp amerikiečių ir anglų kokerspanielių.