Krepšelis tuščias
Pirkti

Šunų veislės iš V raidės

Čia rasite visas šunų ir šuniukų veisles iš V raidės.

Šunų veislės

Populiariausi šunų vardai 2023

Vakarų Sibiro laika

Vakarų Sibiro laika - viena populiariausių laikų veislių. Ji kilus iš Šiaurės Rusijos, kur šios šunų veislės atstovai padeda vietiniams gyventojams - medžiotojams, piemenims ir t.t. Vakarų Sibiro laika palyginus neseniai išvesta medžiotojų ir kinologų, remiantis dviem vietos laikų ekotipais.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras - linksmas ir draugiškas.

Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltasis terjeras arba Vestas - plačios Škotijos terjerų šeimos palikuonis. Maži terjerai trumpomis kojomis, buvo naudojami medžioti ūdroms, barsukams ir lapėms. Šunys, paprastai, dirbo bandoje, lojimu pranešdami apie laimikį ir varydami jį į paviršių. Tuo laiku veislės spalva svyravo nuo rudos iki rausvos ir gelsvos.

Valų korgis kardiganas

Pirmas dalykas, kuris krinta į akis, žiūrint į Valų korgį kardiganą - ilgas kūnas. Kad nebūtume šališki, pažymėsime, stiprų Valų korgio kardigano skeletą ir išvystytus raumenys. Jis stiprus ir judrus. Valų korgis kardiganas aktyvus ir ištikimas draugas, kuris turi puikias galimybes, orumo jausmą. Šeimininko šeimai ir draugams - malonus ir draugiškas.

Valų korgis pembrukas

Kaip rodo dokumentai Valų korgis pembrukas išvestas daug vėliau, nei Valų korgis kardiganas, tačiau šios šunų veislės niekaip negalima pavadinti nauja - senovės šaltiniuose Valų korgis pembrukas minimas nuo 1107 metų.

Vipetas - meilus ir draugiškas.

Vipetas

Vipetas - kurtų veislės šuo, dar kitaip vadinamas anglų mažuoju kurtu. Tai gracingas, stiprus, narsus ir švelnus šuo, pasižymintis puikiomis medžioklinėmis savybėmis ir mokėjimu sutarti su žmonėmis. Vipetas - mielas, draugiškas, švelnus ir ištikimas draugas jūsų namuose. Jei rūpinsitės juo iš visos širdies, jis atsidėkos jums su kaupu.

Vokiečių aviganis - ypatingai protingas.

Vokiečių aviganis

Vokiečių aviganis išvestas vokiečių karininko XIX a. pabaigoje, sukryžminus centrinių ir pietų Vokietijos regionų aviganių veisles. Jau Pirmojo pasaulinio karo metu vokiečių aviganis pademonstravo puikias savybes: perspėdavo apie dujų atakas, ėjo sargybą, padėdavo išnešti sužeistuosius iš mūšio lauko.

Vokiečių špicas - geras apsauginis.

Vokiečių špicas

Vokiečių špicai tapo populiarūs XVIII amžiuje. Iki šio laiko, baltus špicus veisė tik Pomeranijos ir Brandenburgo žemėse (Vokietija), pilkus - palei Reiną, juodas špicas išvestas - Viurtembergo žemėje, kur jie daugiausia naudoti vynuogynų apsaugoje.