Krepšelis tuščias
Pirkti

Šunų veislės iš P raidės

Čia rasite visas šunų ir šuniukų veisles iš P raidės.

Šunų veislės

Populiariausi šunų vardai 2023

Pekinas - tikras aukštuomenės atstovas.

Pekinas

Pekinas - tikras numylėtinis. Susižavėjimas ir meilė - jausmai, kuriuos kelia ši veislė. Įspūdis toks, lyg sutikai pasakų būtybę ar antikvarinę brangenybę. Galų gale, pekiną ir šunimi pavadinti sunku. Pekinas yra pekinas!

Pointeris

Pointeris (angl. pointer) arba anglų pointeris - vienintelis anglų trumpaplaukių skalikų veislės atstovas. Šiuolaikinio pointerio tėvynė - Didžioji Britanija. XVIII a. populiarėjant paukščių medžioklei bei sumažėjus laimikiui, tapo reikalingas ištvermingas ir greitas šuo, atsparesnis karščiui, nei senamadiški seteriai ir atvežami iš žemyno įvairūs skalikai.

Pomeranijos špicas

Karalienės Viktorijos valdymo laikais XIX a. pabaigoje špicai iš Vokietijos, tiksliau iš Pomeranijos, buvo atvežti į Angliją, kur bandyta sukurti nykštukinius špicus. Iš pradžių šie šunys buvo balti, vėliau tapo madingi oranžiniai ir smėlio spalvos atspalviai.

Prancūzų buldogas - myli vaikus, lengvai dresuojamas.

Prancūzų buldogas

Prancūzų buldogo veislės kilmė iki šiol kelia nesutarimus. Pagal vieną versiją prancūzų buldogas (angl. french bulldog) kilęs iš nykštukinių anglų buldogų, kurie jau išnykę. Šie buldogai XIX a. viduryje atkeliavo į Prancūziją ir kryžminosi su vietos šunimis, ko pasekoje ir atsirado prancūzų buldogai.

Pudelis

Pudelio kilmė iki šiol prieštaringa. Pudelis - labai sena veislė, kilusi maišant, įvairias medžioklines ir piemenų, šunų veisles. Pirmieji piešiniai, kuriuose pavaizduoti į pudelius panašūs šunys sutinkami senovės Graikijos ir Romos imperijos laikų freskose - VI - V a. prieš Kristų.