Krepšelis tuščias
Pirkti

Mitelšnauceris 0 Į sąrašą link_right

1907 m. buvo įkurtas Bavarijos šnaucerių klubas. Tačiau grynaveislių šunų veisimas sunkiai sekėsi, kadangi veisėjai ilgą laiką negalėjo suderinti veislės tipo ir spalvos. Iki XIX a. pabaigos specialistai bandė išlaikyti primityvių pinčerių išvaizdą. Pageidaujamos buvo "pipirai ir druska" bei juoda spalvos. Buvo leidžiamos ir kitos spalvos, pavyzdžiui, gelsva, ruda, pilka ir gelsva, rausva ir t.t. Tačiau, palaipsniui, šie atspalviai išnyko. Šnaucerių charakteris buvo vienas iš svarbiausių savybių, į kurias atkreipė dėmesį pirmieji šios šunų veislės mėgėjai.

Mitelšnauceris (vok. Mittelschnauzer, angl. Schnauzer) - labai temperamentingas, protingas, lengvai dresuojamas, draugiškas saviems ir nepasitikintis svetimais. Todėl jis ne tik puikus kambarinis šuo, bet ir geras sargas. Jis žaismingas ir meilus su vaikais. Atsidavęs savo šeimininkui, tačiau visiems pašaliečiams - nepaperkamas ir įtarus. Drąsa, ištvermė, stipri sveikata, prisitaikymas prie prastų oro sąlygų - šios savybės mitelšnauceriui leidžia būti geru sargu ir draugu.

Išvaizda. Vidutinio dydžio, trumpaplaukis, stiprus, raumeningas šuo. Kvadratinės formos. Mitelšnauceris puikiai derina žaismingą savo išvaizdą ir elgesio rimtumą.

Dydis. Ūgis ties ketera: patinas - 50 cm, patelė - 45 cm.

Galva didelė, masyvi, pailga. Ją puošia vešlūs antakiai, ūsai, barzda ir linksmas tamsių akių žvilgsnis. Perėjimas nuo plokščios kaktos link snukio gerai matomas, pabrėžtas vešliais antakiais. Kakta vidutiniškai plati. Skruostai išvystyti, tačiau nepakankamai, kad pakeistų stačiakampio formos galva. Snukis masyvus, buko pleišto formos. Nosis didelė ir juoda. Lūpos sausos, juodos. Ausys išaugusios aukštai, simetriškai apkarpytos, stačios.

Uodega išaugusi pakankamai aukštai, nukreipta į viršų. Jei uodega kerpama, paliekami maždaug trys slanksteliai.

Kailis. Storas, trumpas, minkštas poplaukis ir šiurkštus, kietas, ne labai prigludęs viršutinis sluoksnis. Vešlūs ūsai, barzda ir antakiai - ypatingas veislės požymis. Ant galūnių natūralus kailis ilgesnis nei ant kūno.

Spalva. "Pipirai ir druska" t.y.  šviesių ir tamsių zonų kaita. Galimi visi "pipirai ir druska" atspalviai: nuo sidabro pilkos iki tamsaus plieno. Pavilnė, paprastai, pilkos spalvos. Leidžiama šviesesnė spalva ant antakių, ūsų, barzdos, skruostų, krūtinės ir galūnių. Krūtinės, pilvo apačioje ir po uodega. Su bet kuriuo atspalviu, snukis turi būti tamsus. Juoda spalva: gryna juoda, juoda pavilnė.

Duomenys

Kilmės šalis:
Veislė išvesta: m.
Paskirtis:
Svoris:
Ūgis:
Gyv. trukmė:
Vados dydis:

Privalumai

Trūkumai

GILL'S Razze Pelo Lanoso šampūnas
Šampūnas šunims, turintiems didelę plaukų apimtį
3.28 €
Peržiūrėti
FLEXI Giant Professional
Automatinis pavadėlis didelių veislių šunims iki 50 kg. Ilgis - 10 m
61.08 €
Peržiūrėti
TRAINER FITNESS3 Adult Mini Rabbit Potatoes Oil
Pašaras mažų veislių suaugusiems šunims su triušiena
6.90 - 40.90 €
Peržiūrėti
ROYAL CANIN Mini Mature +8
Ėdalas pagyvenusiems mažų veislių šunims su paukštiena
42.90 - 82.90 €
Peržiūrėti
CANIAMICI Doggy Pants kelnaitės kalėms
Kelnaitės, skirtos kalių rujojimo laikotarpiui
2.15 - 4.67 €
Peržiūrėti
TRAINER NATURAL Adult Medium Beef-Rise-Ginseng
Konservai vidutinių veislių šunims nuo 12-15 mėnesių iki 7 metų
2.41 €
Peržiūrėti
ROYAL CANIN Mini Adult
Ėdalas suaugusiems mažų veislių šunims su paukštiena
39.90 - 76.90 €
Peržiūrėti
BARKING HEADS Bad Hair Day
Ėdalas su ėriena mažų ir vidutinių veislių suaugusiems šunims
15.03 - 66.58 €
Peržiūrėti
Komentarų nėra