Krepšelis tuščias
Pirkti

Klausk eksperto

Į Jūsų klausimus atsako "Begemotas - veterinarinės medicinos centras" specialistai.

"Begemotas - veterinarinės medicinos centras"
Aukštaičių g. 5, Vilnius
Tel. +37067795077
www.begevet.lt


Mieli gyvūnų mylėtojai,
kadangi gauname labai didelį kiekį klausimų - sunkiai spėjame atsakyti. Dažnai klausimai kartojasi, ir ne vieną kartą. Prašome gerai peržiūrėti jau atsakytus klausimus - didelė tikimybė, kad toks ar panašus klausimas jau buvo užduotas, o mes į jį jau atsakėme. Taip palengvės ir jums, ir mums. Naudokite "Paiešką" arba "Klausimų gaires" - taip lengviau rasite jus dominančius įrašus. Dėkojame už supratingumą.

Eksperto konsultacija

Gairė: spanieliai
 • Klausimas: 2014-08-02 16:31

  laikau 2 sunis (amerikieciu kokerspanielis) .sunys kasosi.ant odos yra mazi sspuogeliai - kieti.buvome pas mvet gydytoja israse PREDNISOLON ALTERNOVA 5 mg . duoti suniui 2 tab. 1 karta per diena 5 dienas.veliau mazinti doze -kas antra diena. suo sveria 18 kg - turetu sverti 15 kg - yra virssvoris. Kai pasidomejau siuo vaistu - bijau duoti suniui.Ka daryti?

 • Atsakymas:

  Kreipkitės į gerą veterinarijos gydytoją, kuris nustatytų kasymosi priežastį ir ją pašalintų tinkamu gydymu, o ne malšintų patį kasymąsi stipriais ir blogai organizmą galinčiais paveikti vaistais. Skaityti toliau

 • Klausimas: 2013-12-18 20:59

  Labas vakaras, mano šuniui, kuriam yra 6 metai (anglų kokrespanielis), tarp akių ir burnos (na skruostuose) iškilo kietoki gumbai, lygiai tose pačiose vietose iš abiejų pusių. Anksčiau nepastebėjome jų. Kai prilieti, urzgia. Kas tai galėtų būti?

 • Atsakymas:

  Gali būti, kad šuniui žandikaulyje iškilo abscesai dėl netvarkingų (dantų su akmenimis, nuskilusių dantų, dantenų uždegimo) dantų. Gali būti ir navikai. Reikia kreiptis į veterinarijos gydytoją, apžiūrėti, jei reikia, bus padaryta rentgeno nuotrauka, jei galima ir jei reikia šalinamos dantų apnašos, navikai ar atveriami abscesai, skiriamas gydymas. Skaityti toliau