Krepšelis tuščias
Pirkti

Klausk eksperto

Į Jūsų klausimus atsako "Begemotas - veterinarinės medicinos centras" specialistai.

"Begemotas - veterinarinės medicinos centras"
Aukštaičių g. 5, Vilnius
Tel. +37067795077
www.begevet.lt


Mieli gyvūnų mylėtojai,
kadangi gauname labai didelį kiekį klausimų - sunkiai spėjame atsakyti. Dažnai klausimai kartojasi, ir ne vieną kartą. Prašome gerai peržiūrėti jau atsakytus klausimus - didelė tikimybė, kad toks ar panašus klausimas jau buvo užduotas, o mes į jį jau atsakėme. Taip palengvės ir jums, ir mums. Naudokite "Paiešką" arba "Klausimų gaires" - taip lengviau rasite jus dominančius įrašus. Dėkojame už supratingumą.

Eksperto konsultacija

Gairė: fizinis kruvis
  • Klausimas: 2015-08-24 02:32

    Sveiki, suo  atsivedė 8 suniukus (labradoro retriveris),jau visus atidavė .nebe maitino atrodė pieno nebere ir per viena diena netikėtai vėl jos krūtys pilnos pieno,tai nežinau ką daryti matau jai nemalonu skauda nes šuniukų nebėra o pieno vis dar turi labai daug.ką patartumete gal yra kokie vaistai kad dingti pienas jai?ar jis pats turi savaime dingti?

  • Atsakymas:

    Gali būti, kad prasidėjo pieno liaukų uždegimas, tai būtina pasitikrinti. Yra vaistai padedantys sustabdyti pieno gamybą ir geriausia būtų juos naudoti. Natūralios priemonės pieno gamybos stabdymui - padidintas fizinis krūvis ir sumažinta dienos maisto norma. Skaityti toliau