Krepšelis tuščias
Pirkti

Klausk eksperto

Į Jūsų klausimus atsako "Begemotas - veterinarinės medicinos centras" specialistai.

"Begemotas - veterinarinės medicinos centras"
Aukštaičių g. 5, Vilnius
Tel. +37067795077
www.begevet.lt


Mieli gyvūnų mylėtojai,
kadangi gauname labai didelį kiekį klausimų - sunkiai spėjame atsakyti. Dažnai klausimai kartojasi, ir ne vieną kartą. Prašome gerai peržiūrėti jau atsakytus klausimus - didelė tikimybė, kad toks ar panašus klausimas jau buvo užduotas, o mes į jį jau atsakėme. Taip palengvės ir jums, ir mums. Naudokite "Paiešką" arba "Klausimų gaires" - taip lengviau rasite jus dominančius įrašus. Dėkojame už supratingumą.

Eksperto konsultacija

Gairė: sirdis
 • Klausimas: 2016-01-15 19:14

  Sveiki. 9 metų taksas sunkiai kvėpuoja. Tai pastebėjome prieš keletą dienų. Diena lyg ir būna aktyvus, bet į vakarą atrodo labai pavargęs, negali patogiai atsigult, nes atrodo kad jam trukdo tai kvėpuot. Atsigula tik ant pilvo. Jei sėdi ar stovi, galvą laiko atkišęs į priekį. Kartais neturi apetito. Lankėmės pas veterinarą. Kūno temperatūra normali, sakė kvėpavimas atrodo nešvarus. Suleido tris ampules ir liepė kasdien pas juos lankytis - stebės. Sunku jiems kažką pamatyt, nes pas veterinarus šuo labai susijaudina ir sunkaus kvėpavimo nebesimato. Labai neramu, nes atrodo, veterinaras nelabai žino kas blogai su mūsų augintiniu.

 • Atsakymas:

  Gali būti problemos su širdimi ar tiesiogiai plaučių problemos. Kartais gali būti, kad yra skausmas pilvo srityje ar kaupiasi skysčiai. Reikia padaryti rentgenogramą ir nustačius diagnozę skirti gydymą. Gali prireikti ir išsamios kardiologo apžiūros. Skaityti toliau

 • Klausimas: 2014-07-02 12:42

  laba diena, auginu 2 metu kalyte (Labradoro retriveris). naktimis miegodama ji pradejo dusti. tai pasikartoja kasnakt ar kas kelias naktis. dusimas nesvarus. suo jauciasi gerai, aktyvus, viskas vyksta tik nakti.

 • Atsakymas:

  Gali būti, kad kalytė nutukusi arba, kad užkritinėja minkštasis gomurys. Reikia pasirodyti veterinarijos gydytojui, nes tai kartais būna dėl kvėpavimo ar širdies ligų. Skaityti toliau