Krepšelis tuščias
Pirkti

Kimas (Patinui) šunų vardai

Šunų vardai: Kimas (Patinui)

Šuns lytis: Patinas (berniukas)

Vardo ilgis: 5 simboliai

Vardo populiarumas: 336 peržiūros(-ų)

Populiariausi šunų vardai 2024

Šunų vardai TOP10

Visi šunų vardai

Panašūs vardai: Lokis, Monika, Anvaras, Arčis, Kivis, Abigelė, Džudė, Rokita, Aralija, Tera, Gangas, Ačis, Naelis, Ričė, Limūras, Sarikas, Jesė, Džoga, Fantas, Amieta, Anė, Marekas, Arga, Zaika, Nilsas, Nanė, Dikas, Rio, Faustas, Madžaras, Coco, Nansė, Snupis, Severe, Lierė, Zabavka, Pimpukė, Atlasas, Rudis, Bjanka, Arvė, Aldis, Ago, Greidas, Miločka, Airas, Kela, Fricas, Adulinė, Gapitas.

Komentarų nėra

Populiariausios šunų veislės

Afganų kurtas - grakštus ir didingas.

Afganų kurtas

Afganų kurtas - tai aristokratiškas, grakštus ir didingas šuo. Ilgas, prabangus afgano kailis pakeri daugelį šunų mylėtojų. Nors jis ir pasižymi puikiomis manieromis ir elgesiu, bet nereikėtų pamiršti, kad tai medžioklinis šuo turintis nepriklausomą charakterį.

Airių seteris - puikus kompanionas ir medžiotojas.

Airių seteris

Airijoje labiau paplito dideli šunys, siaura, bet gilia krūtine, ilgais, plokščiais šonkauliais. Airių seteriai išsiskyrė tvirtomis galūnėmis, tarpus tarp kojų pirštų dengė standūs plaukai, kurie leido gerai judėti akmenuotomis Airijos kalvomis.

Akita Inu - aktyvus ir ištikimas.

Akita Inu

Akita Inu kildinama iš Akitos prefektūros Japonijoje, labiausiai į šiaurę nutolusios vietovės Honsiu saloje. Iš čia ir pavadinimas Akita. Tuo tarpu Inu japonų kalboje reiškia šunį. Tiksliai nežinoma kada Akita Inu buvo prijaukinta, tačiau jau senuose raštuose užfiksuoti Akitos protėviai su tokiomis pat riestomis uodegomis ir stačiomis ausimis.

Aliaskos malamutas - ištikimas ir orus.

Aliaskos malamutas

Aliaskos malamutas pasirodė prieš du - tris tūkstančius metų Aliaskoje. Manoma, kad Aliaskos malamutai kilę iš arktinio vilko, todėl šios veislės kailio spalvos taip primena vilko spalvas - pilki atspalviai, tačiau pasitaiko smėlio, rausvos ar net baltos spalvos atstovų.

Amerikiečių kokerspanielis - tikras šeimos numylėtinis.

Amerikiečių kokerspanielis

Įvairūs spanielių šunys Amerikoje atsirado dar prieš Jungtinių Valstijų sukūrimą. Amerikiečių kokerspanielis tiesiogiai kilo iš anglų kokerspanielių. Tačiau, Jungtinėje Karalystėje ir JAV veisimas buvo vykdomas skirtingomis kryptimis, todėl atsirado reikšmingų skirtumų tarp amerikiečių ir anglų kokerspanielių.

Amerikiečių pitbulterjeras - energingas ir linksmas.

Amerikiečių pitbulterjeras (pitbulis)

Pasak kai kurių kinologų, tiesioginiai pitbulterjerų protėviai yra senieji bul - and - terjerai, kurie XIX a. pradžioje buvo plačiai paplitę Didžiojoje Britanijoje ir JAV. 1835 metais kai Anglijoje buvo uždraustas viešas bulių pjudymas šunimis, kur buvo naudojami buldogai, kruvinų spektaklių gerbėjai, persiorientavo į šunų kovas ir žiurkių pjudymą šunimis.

Amerikiečių Stafordšyro terjeras - mylintis ir galintis apsaugoti vaikus.

Amerikiečių Stafordšyro terjeras

Amerikiečių Stafordšyro terjeras - tiesioginis kovinių šunų palikuonis, artimas amerikiečių pitbulterjero giminaitis. Didžiausias JAV kinologų klubas "American Kennel Club" (AKC), pradžioje nenorėjo oficialiai pripažinti pitbulterjerų veislės, turinčios sąsajų su kruvinomis šunų kovomis.

Anglų buldogas - puikiai tinka šeimai, lengvai adaptuojasi miesto bute.

Anglų buldogas

Manoma, kad buldogai išvesti kryptingai atrenkant mastifus, siekiant sumažinti jų dydį, padidinti judrumą, sustiprinti ir prailginti sukandimą. Trumpesnis viršutinis žandikaulis leidžia šunims laisviau kvėpuoti sugriebus auką. Pradžioje buldogai buvo naudojami medžioklėje kaip varovai, vėliau - kaip piemenų šunys.

Anglų kokerspanielis - tikras šeimos draugas.

Anglų kokerspanielis

Kokerspanielis Anglijoje buvo naudojamas slankų medžioklėje. Anglijos šunų augintojai atkreipė ypatingą dėmesį į spanielių medžioklės sugebėjimus ir dirbo juos tobulindami. Pirmose Anglijos šunų parodose pievų spanieliai buvo skirstomi pagal svorį: iki 11,4 kg ir daugiau. "Kokeriai" buvo priskiriami prie pirmosios kategorijos.

Anglų toiterjeras - protingas ir išdidus.

Anglų toiterjeras

Viduramžių Anglijoje susiformavo ypatinga vidutinių medžioklinių šunų grupė, gavusi "terjeras" pavadinimą. Terjerai buvo naudojami daugiausia medžioti barsukus ir lapes urvuose, taip pat žiurkių naikinimui. Vikrūs šunys - žiurkių gaudytojai, tarp gyventojų turėjo didelę pagarbą.