Krepšelis tuščias
Pirkti

TRAINER NATURAL Puppy Maxi (1-8)

Pašaras didelių veislių šuniukams

Pakuotė Kaina
3 kg 13.73 €
12,5 kg 46.10 €
Į krepšelį Į krepšelį
Prekė pristatoma per 2 - 4 darbo dienas
Pristatymas nemokamas perkant už 39 € ir daugiau

Didelių ir gigantiškų veislių šuniukams pradinėje gyvenimo stadijoje (nuo 1 iki 8 mėnesių)

Funkcionalusis maistas, stiprinantis gyvūno sveikatą. Jo sudėtyje esantys nukleotidai (mielių ekstraktas) augimo periode padeda vystytis imuninei sistemai ir didina atsparumą patogenams.
Žaliosiose midijose ir linų sėmenyse esančios maistinės medžiagos naudingos gyvūnų skeletui ir sąnariams, kurie yra labai jautrūs (problemiški) didelių ir gigantiškų veislių augantiems šuniukams.Granulių struktūra ir obuolių ekstraktas neleidžia susidaryti dantų apnašoms.

SUDĖTIS

Šviežia vištų ir kalakutų mėsa, kukurūzai, ryžiai, dehidratuota vištų ir kalakutų mėsa, lydyti kiaulės taukai, dehidratuota kiaulių mėsa, linų sėmenys, runkelių minkštimas, kukurūzų aliejus, dehidratuotos žuvies miltai, cikorijų ekstraktas, F.O.S. (frukto- oligosacharidai), alaus mielės, žirnių skaidulos, vitaminai ir mineralai, žaliosios midijos (Perna canaliculus), nukleotidai, obuolių ekstraktas, druska, cholino chloridas, DL- metioninas, L-karnitinas, vitaminas E. Sudėtyje yra Inulino.

ANALIZĖ

Drėgmės  8,00%   Neapdorotų baltymų  29,50%  Neapdorotų aliejų ir riebalų  16,50%  Neapdorotos ląstelienos 2,30%  Neapdorotų pelenų  6,00%   Kalcio 1,10%   Fosforo  0,95%

VITAMINAI IR MINERALAI (Produkto kg)

Vitamino A                                                18.000 T.V

Vitamino D3                                              1.350 T.V

Vitamino E ( alfatokoferolio)                      265mg

Vario ( vario sulfato)                                  20mg

Komentarų nėra