Krepšelis tuščias
Pirkti

TRAINER NATURAL Junior Maxi (9-24)

Pašaras didelių veislių šuniukams

Pakuotė Kaina
3 kg 13.73 €
12,5 kg 46.10 €
Į krepšelį Į krepšelį
Prekė pristatoma per 2 - 4 darbo dienas
Pristatymas nemokamas perkant už 39 € ir daugiau

Didelių ir gigantiškų veislių šuniukams antroje gyvenimo stadijoje ( nuo 9 iki 24 mėnesių amžiaus)

Funkcionalusis maistas, stiprinantis gyvūno sveikatą. Jo sudėtyje esantys nukleotidai (mielių ekstraktas) augimo periode padeda vystytis imuninei sistemai ir didina atsparumą patogenams.
Žaliosiose midijose ir linų sėmenyse esančios maistinės medžiagos naudingos gyvūnų skeletui ir sąnariams, kurie yra labai jautrūs(problematiški) didelių ir gigantiškų veislių augantiems šuniukams. Subalansuotas energijos ir mineralų santykis užtikrina teisingą skeleto vystymąsi, apsaugo nuo skeleto problemų.
Granulių struktūra ir obuolių ekstraktas neleidžia susidaryti dantų apnašoms.

SUDĖTIS

Šviežia vištų ir kalakutų mėsa , kukurūzai, ryžiai, dehidratuota vištų ir kalakutų mėsa, lydyti kiaulės taukai, dehidratuota kiaulių mėsa, linų sėmenys, runkelių minkštimas, kukurūzų aliejus, dehidratuotos žuvies miltai, cikorijų ekstraktas, F.O.S. ( frukto oligo- sacharidai) , alaus mielės, žirnių skaidulos, vitaminai ir mineralai, žaliosios midijos ( Perna canaliculus ) , nukleotidai, obuolių ekstraktas, druska, cholino chloridas, DL- metioninas, L-karnitinas,vitaminas E. Sudėtyje yra Inulino.

ANALIZĖ

Drėgmės  8,00%   Neapdorotųtų baltymų 27,50%   Neapdorotų aliejų ir riebalų  14,00%   Neapdorotos ląstelienos  2,30%  Neapdorotų pelenų  6,00%   Kalcio  1,10%   Fosforo  0,80%  

VITAMINAI IR MINERALAI

Produkto KG

Vitamino A                                                18.000 T.V

Vitamino D3                                              1.350 T.V

Vitamino E ( alfatokoferolio)                      265mg

Vario ( vario sulfato)                                  20mg

Komentarų nėra