Krepšelis tuščias
Pirkti

ANIBIO Tic-Clip

Pakabukas - apsauga nuo parazitų

Kaina
27.90 €
Prekė pristatoma per 2 - 4 darbo dienas
Pristatymas nemokamas perkant už 39 € ir daugiau

„Tic-clip“ pakabukas, apsaugantis nuo erkių, blusų ir utėlių. Visiškai atsparus vandeniui ir netoksiškas. Sudėtyje nėra insekticidų. Bekvapis, todėl neturi neigiamo poveikio gyvūno kvapų jutimui. Pakabutis turi specialiai įkrautą intensyvų didelės talpos bioenergetinį sluoksnį (Bioenergetinis = dextrapoliarizuota elektromagnetinė energija). Tai leidžia sukurti specialų osciliacinį (virpesių) lauką aplink pakabutį ir kartu aplink gyvūną. Tokiu būdu  erkės ir blusos nebereaguoja į gyvūną. Gali būti naudojamas bet kokio amžiaus šunims ir katėms. Efektyvus 2 metus. Visiškai nekenksmingas žmonėms ir gyvūnams.

Svarbu:

- visada naudokite abu pridedamus metalinius žiedus. Sujunkite 2 pridedamus metalinius žiedus su pakabuku (jeigu jūsų gyvūnas labai mažas naudokite 1 metalinį žiedą). Šie žiedai pradeda pakabučio aktyvaciją. Po dviejų metų „Tic – clip“ turi būti keičiamas.

- pakabuko aktyvacijai yra reikalingos 0-5 dienos. Taip pat efektyvumas gali sumažėti dėl tam tikrų gyvūno ligų (imuninės sistemos susirgimai), jei gyvūnas paliekamas karštyje arba keletą dienų po vakcinacijos. Jokių kitų pašalinių efektų nėra žinoma.

- „Tic-clip“ pakabutis turi būti dėvimas visą laiką. Nuimti galima tik labai trumpama laikui (pvz. šukuojant, maudant). Jei gyvūnas nedėvi antkaklio nakties metu, padėkite antkaklį su „Tic-clip“ greta gyvūno guolio.

Esant dideliam erkių aktyvumui, patartina kartu naudoti „Tic-off“ ir „Tic- spray“.

Pilna apsauga nuo erkių ir blusų užtikrinama tik įvykdžius visas aukščiau išvardintas sąlygas.

Komentarų nėra